Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit csinál a 6 hónaposa?...

Kinek mit csinál a 6 hónaposa? Van már foga? Ül már? Kúszik már? Súlya/fiú/lány?

Figyelt kérdés

Tudom nem kell őket összehasonlítani csak jó lenne tudni hogy vannak e olyan babók mint az én kicsikém! Körülöttem a velünk egy idősek anyukáival nem lehet ilyeneket megbeszélni mert szeretik az én pici lányomat túl licitálni!

Köszönöööööm :D


2012. jan. 16. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz az én fiam még csak 5.5 hónapos lesz de már tud gurulni és négykézláb felhúzodszkodik és "kutyázik", már a mászást próbálja a kezét előre dobálja néha de még nem halad:) kb már 1 hete lassan. kb. 7.5kg és 67cm körül van, majd 26án lesz méreckedés:) Kezd jönni a foga, pár nap szerintem és kint is lesz.
2012. jan. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kisfiúnk egy hét múlva lesz 6 hónapos, valamivel több, mint 8 kg. A hátáról a hasára fordul, de vissza még nem. (A 6 hónapos státusznál leírtak szerint pedig már azt is tudni kellene...) Kúszni csak

körbe-körbe szokott, előre, hátra még nem. Szóval nem sok mindent csinál, de azokat nagyon ügyesen. :-) A foga szerintem most jöhet, mert elég nyűgös mostanában, bár szemmel látható jelét nem látom...

2012. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
EN 6 honaposan kezdtem bilire szoktatni. Persze csak a nagydolog ment.
2012. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 6,5 hónapos.forog oda-vissza..ez a gurulás...hát nem tudom egyszer csinálta eddig,h 3*átfordult folyamatosan egy irányba..ez ugye az,de csak egyszer csinálta..maga körül körbe "kúszik"ültetni nem nagyon szoktam,de ha felültetem,megtartja magát,de max 1-2percig hagyom neki.néha négykézlábra húzza magát.nagyokat kacag,sikítozik.foga nincs még,én nem is tudom megállapítani,h jön e..mindig azt hiszem,h na most jön,a doki meg felvilágosít,h nem..:)8900gr,3500volt a születési súlya,szóval jó nagy baba..:)
2012. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy hét múlva lesz 6 hónapos. Hátról hasra fordul, vissza is sikerült már többször, de még gyakorolnia kell. Kúszni nem kúszik, ő is körbe forog, mint ahogy már írta előttem egy anyuka. Vigyorog, kacag, beszélget... :) Mindent el akar érni. Ülni nem ül. Foga sincs még, de szerintem hamarosan lesz, mert nagyon nyálzik és nyűgösködik is sokat mostanában. Legutóbb (kb.2 hete) 6 és fél kiló volt és 65 cm, azóta biztos nőtt már!
2012. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!