Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elalszik a babám szopizás...

Alaszka kérdése:

Ha elalszik a babám szopizás közben, és megpróbálom letenni, rögtön felébred. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
7 hónapos, az esti evés után már nem szokott nagyon büfizni, és ha leteszem az ágyra, rögtön kipattan a szeme. Rászoktunk arra, hogy az ágyunkban alszik el, és fekve szopizik, de ezt nem szeretném, ha így maradna örökre. Mit csináljak? A legkisebb mozgatásra felébred, tehát arrébb sem lehet tenni....
2012. jan. 16. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyen nehéz neki ne eröltesd! szoptass fekve ahogyan ő is az ágyatokban. amikor majd leszokik a ciciről majd átszokatod az ágyába. Viszont sokat segíthet ha már most elalvásnál simogatod a buksiját, hogy később simogatásra aludjon el. Még esetleg megpróbálhatod cumira kicserélni a cicit. Az én hercegnőm ha felriad akkor álombacumizza magát:)
2012. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Sajnos" nem cumizik, észreveszi, ha kicserélem a cicit. Félek, hogy ez a szokása sokáig megmarad, és már így se nagyon férünk el az ágyon, a legrosszabb.
2012. jan. 16. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hagyod,hogy az ágyatokban aludjon el,mindig ott akar majd és egyre nehezebb lesz leszoktatni róla.Nem baj,ha felébred,ha lerakod.Az ő ágyában kell,hogy elaludjon,szokja meg csak a kis helyét.
2012. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ágyunk mellett van a kiságya rács nélkül, tehát ott is velünk lenne ez nem gond, csak ott így fekve elég nehéz szoptatni, ezért szoktam a mi ágyunkon, viszont nem tudom a helyére tenni. Próbáltam már leszoktatni erről, de sírásba kezd, van egy nagylányom is, aki a sírásra felébred, meg amúgy sincs szivem sírni hagyni...
2012. jan. 16. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi szépen lassan rászoktattuk a kislányt arra, hogy az esti fürdés után apa vállára fekteti buksiját, odaadja neki az alvós macit, aztán elkezdi neki énekelni a "Füles Mackó mondd most..." éneket.

Utána cicizik, és alvás! Mostanra megszokta, hogy ha "Apa macit lala", akkor alvás! Nagyon édes! Ma 17 hónapos!

2012. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!