Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek 17 hónapos babája még kétszer alszik napközben?

Figyelt kérdés
Mi még így vagyunk, és nem tudom, aggódjak-e emiatt, vagy azért előfordul máshol is? Nem alszik sokat, általában 2x1 órát. Hiába húzom ki akár 1-ig is az ebéd után alvást, 5 körül elálmosodik, és le kell tenni.
2012. jan. 16. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom is elmúlt másfél éves amikor átállt az egyszeri alvásra. Nem alussza át az éjszakát és elég korán kel így szerintem ezért aludt még kétszer napközben. Most már(2éves) csak délben alszik egy órát aztán meg este, de mondjuk már 8kor alszik. Majd nyáron ráér tovább fenn lenni, akkor még úgyis világos van este 8kor is. Na meg nekem is kell egy kis pihenés legalább este.
2012. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiam 19 hóa korában tért át a napi egy alvásra. Ált fél7-7kor kel(t), 10-11.30ig, vagy délig aludt, majd du 3-tól még kb másfél órát. Este fél9-kor tettük le.

Azóta csak annyi változott, hogy a nappali alvása 12-30tól kb 2-2.5 óra. most két éves múlt.

2012. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igaz, hogy még csak 16 hónapos a fiam, de ő is kétszer alszik. Délelőtt csak 40 percet hagyom aludni, mert ha sokat alszik, akkor délután nagyon későn alszik, és este 10-kor még nem álmos. Délután 1,5 órát alszik. De ő még 1 évesen is 4x aludt napközben.
2012. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit megnyugodtam.
2012. jan. 16. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!