Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelhet 1,5 óránként...

Miért kelhet 1,5 óránként éjjel? 7,5 hónapos! Eddig is rossz alvó volt, de mostanában újra kétszer eszik éjjel, sokszor felsír, nyűglődik! Ezt játsszuk 1 hónapja már nagyon fáradt vagyok! Napközben sem jó alvó ott kell lenni mellette végig!

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Foga jöhet? Szerintem erre még rájön a szeparációs szorongás is. Vagy valami új mozgásformát tanult mostanában? Ezek mind okozhatják az éjjeli ébredéseket...kitartás!!! :)
2011. dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sorstárs vagyok...8 hós kislány, az utóbbi két hónap maga volt a rémálom :-( mi is csak a fogára illetve a mozgásfejlődésre tudunk gondolni. Igaz az én lányom napközben jól alszik, akkor nem kell altatni, de az éjszakák...már csak köztünk tud aludni de ott is nyűglődik. A múltkor hajnali 1:30-tól 4:30-ig kellett vele kint játszanom :-DDD nagyon gáz. Kitartás!!!
2011. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másfél óráig tart egy alvási periódus. Normál esetben nem ébred fel a gyermek, csak pl. fordul egyet ilyenkor. Sokat szenvedtem én is, mikor kisfiam ennyi idős volt, találgattam, mi lehet az oka. Lehet mozgásfejlődés, fogzás, túl sok inger éri napközben, kényelmetlen ágy (pl.másfél évesen mindig valahol nyomta a kiságy rácsa, és ahogy kicseréltük nagyobbra, nyugodtabban aludt), esetleg ha szoptatod, a Te hiányod ébreszti fel.
2011. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!3 hónapos kora óta brutálisan nyáladzik azóta mondja a doki is hogy lassan jön a foga!hát sehol sincsen....most még nem mászik négykézlábra áll és ringatja magát ez az új mozgásfejlődés nála!Már nem szopizik,velünk alszik 3 hete mert a kiságyban egyszerűen nem marad el még ennyit sem alszik akkor!!tehetetlennek érzem magam nem tudom mi a megoldás de ez így ultra gáz már!!!!
2011. dec. 17. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld nappal esetleg laktatóbb ételekkel etetni 2x főzit vagy tejpépet. Hátha az segít. Csak egy ötlet.:) Első voltam.
2011. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!