Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van Denis a komisz...

Másnak is van Denis a komisz tipusú gyereke? hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

2 éves lányom rengetegszer próbára tesz...állandóan hisztizik,szófogadatlan....elmondok Neki valamit hogy nem szabad és hogy miért nem, de nem érdekli,csak azért is csinálja.

Büntetés az szokott lenni hogy beteszem az ágyába egy kicsit...

Komolyan tiszta Denis a komisz csak lányba.....

Nehezen fogadom el hogy ilyen..és állandóan keresem az okot h hol rontottam el a nevelését??????????Miért ilyen vadóc?A többi gyerekkel szemben sokszor agresszív...ez tök elszomorít....

Ti hogy viselitek ezt?


2012. jan. 16. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár az én kisfiam nem ennyire komisz de még szőke kék szemű is mint Dennis:)

Áprilisban lesz 2 éves nem hallgat rám,viszont sokak szerint még pici ahhoz hogy szót fogadjon ezért még türelmes vagyok.

Ha az ágyába bünteted az sztem nem j mert nem fogja szeretni egy idő után az ágyát...!

Tegnap a wc kefével megtakarította az ágyat majd utána a teát kilocsolta a padlóra amin elcsúsztam,közben kockák és játékok,széttépett újságok mindenhol.A szemetesbe imád turkálni majd mikor ezen dolgait elvégzi után kikapolja a hűtőt:)

2012. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettő Denis-em van!ikrek,mégcsak másfél évesek,de egész nap azon jár az eszük,vajom mit rosszalkodhatnának még??Én már őszülök!!!De jó,hogy kiírtad a kérdést legalább tudom,nem vagyok egyedül.Kitartás!!
2012. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én néha vagyok azon a ponton,hogy szó szerint ordítanék egyet.Az én fiam ahogy betöltötte az 1 évét,mintha kicserélték volna.Ő is hasonló típus,most már igaz 6 éves,valamelyest komolyodott,de az alaptermészete megmaradt.Voltunk vele több helyen is,ahol közölték,hogy hiperaktív-gyanús,de ezt csak iskolás korában tudják diagnosztizálni.Még van 1,5 évünk a suliig,remélem változik.:) Sok türelmet mindenkinek (nekem is mindig ezt tanácsolták)
2012. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:DD Szinén ikrek,két fiú,nálunk is ugyanez,főleg a "kicsi",rettentően huncut és cserfes,igazi komisz.Néha csak nevetek,de máskor nagyon bosszant,és én is őszülök!Bármit kérek a kicsitől,hogy gyere ide,tisztába teszlek,vagy vegyük fel a kabátot,mert megyünk valahova,azonnal bebújik az ágy alá,és azt várja h utána menjek és kergessem,közben persze nevet.Ha szétválasztjuk őket,nem olyan rosszak!
2012. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak,fiúk. Nem tudom mi lesz késöbb,de az a cinkosság,amit egymással művelnek,már sejtet vmit:) Ha nem összejátszanak,akkor egymást "ölik":) Kitartás!
2012. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú...ha a lányomból még 1 lenne szerintem már

kihullott volna a szemöldököm is....



Tényleg kitartást mindenkinek!!!!!

2012. jan. 16. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első ikres vagyok!Mi van,az iker-fiúk mind ilyen rosszcsontok???kérdezőnek:hullik is!!!:)
2012. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szoktam is egyet ordítani!

3,5 éves komisz kislányom van. Születés óta nehéz eset, de 1 éves kora után rémes lett. Most is az, mintha a falnak beszélnék. Azt hittem ennyi idős korára már benő a feje lágya, de nem. Úgyhogy várok tovább, lehet meg is őszülök lassan.

Kérdező, egyébként én is folyton azt keresem hol rontottuk el, de nem jövök rá. Soha nem volt elkényeztetve, nem neveltem búra alatt, naponta ezreszer elmagyarázom szépen is és csúnyán is, mit hogy KELLENE, de hatástalan. Bünti nálunk is van, (az ágyat én sem tanácsolom a már fent említett okok miatt!) én leültetem a lépcsőre gondolkozni, vagy sarokba áll, ha kell ezerszer is visszacibálom, ha tovább hisztizik, de minden hatástalan. :( Nekem is kéne egy szuperdada! :)


Kitartás Nektek!

2012. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!