Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! 15 hónapos babátok...

Csajok! 15 hónapos babátok mit szeret enni nagyon? Mi a kedvenc kajcsija? Fiam nagyon válogatós lett, alig eszik, mert semmi nem kell neki! Kifogytam az ötletekből!

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiam epp ennyi idos,most o is epp a "nem evos"periodusat eli :(,ilyenkor kivagyok,levegon el...Lehet foga zavar be,vagy nem tudom,minden honapban elojon ez nala,hogy nem kell neki semmi.A kedvencei a tesztak,barmivel,krumplisteszta,husos,sajtos,spagetti,de most meg azokat sem eszi meg.Tegnap kiflit sutottem,lekvarosat,es diosat,az nagyon bejott neki :)
2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ksifiam még csak 13 hónapos, de imádja a brokkolikrm levest, túrógombócot, vajas kifli, .... Ő mondjuk nem nagyon válogatós, de vannak időszakok amikor nem akarja akedvenceit sem enni, én ilyenkor csalok, és mindent kenyérfalatokkal adok neki, (akár főzelék - tök, krumpli, vagy krémleves....) mert így megeszi az ételt, pár napig tart. A másik amit mostanában csinál, hogy pl imádja a kefirt kiflivel, de csak úgy ette meg mostanában, hogy ő is fogta a kanalat, és együtt kellett kanalazni!!! 1 pohár kefir fél kiflivel délutáni evésre simán elfogy.
2012. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!