Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezd válogatós lenni 7...

Miért kezd válogatós lenni 7 hós kisfiam?

Figyelt kérdés

Idáig mindent megevett, amit főztem neki Most meg kb 2 hete elkezdett finnyáskodni. Minden nap frissen főzök neki ebédre főzeléket, frissen turmixolok 10 óraira gyümit.

A gyümit megeszi, a főzeléket már csak akkor ha rakok bele gyümit.

Tegnap még ízlett neki a cékla-alma-körte-köles pép, ma már üvöltött, amikor a szájába tettem.

Idáig imádta a sütőtök-alma kombinációt, ma pedig ez sem tetszett neki.

De miért?



2012. jan. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
változik az ízlése
2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga miatt! Az enyém 6 hónapos és ugyanez van, az eddig jó étvággyal evő lányom még rendesen grimaszt vág... Akkor utána olvastam és állítólag csípi az ínyjüket! Ma adtam neki krumplit csirkemellel.... És végre úgy evett mint rég :)
2012. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiam is 7 hónaposan kezte ezt, akkor azt hittem, hogy a foga miatt.

10 hónapos: a kanalas kaják nem kellenek, csak az igazi darabosak, amit haraphat. Ezzel megdőlt a hozzátáplálással kapcsolatos összes elvem... :(


Hátha nektek tényleg csak a fogzás!

Ha nem, akkor nézz utána a BLW módszernek! (google)

2012. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!