Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha adni szeretnék bolti...

Ha adni szeretnék bolti tehéntejet a babámnak azt hogy próbáljam először, hogy allergiás-e rá? Milyen tünetek lehetnek és mikor? Éjszakára mit csináljak belőle 8 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2,8 vagy 3,5 vegyél neki melegítsd meg és öntsd az üvegbe. Először csak egy kicsit. Ha nem lesz tőle baja (kiütés) akkor nem allergiás rá.
2012. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is vegyél otthonra Calciumot!!! (Ez sokáig eláll és még nyáron is jól jön csípések alkalmával)


Mindenféleképpen délelőtt adj neki egy kortyot!! Ha allergiás rá akkor már egy kicsitől is az lesz, 1-2 órán belül! Kiütések a nyakon, kézfejen, száj körül, hányás, hasmenés.

2012. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért, miért szeretnél adni neki tejet? nem issza meg a tápit? :/
2012. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor előtt nem javasolják a tejet, de ha mindenképp adni szeretnél, akkor reggel és csak keveset és figyeld a reakcióját.
2012. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem eszi meg se a tápszert, se a tejpépet. Viszont éjszakára nem tudom mit adjak, amivel végig aludja az éjszakát. Ezért gondoltam, hogy csinálok tejből valamit.
2012. jan. 17. 07:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj nagyon híg tejbegrízt. Anya mondja mindig, hogy ő ezt adott nekünk este, olyan híg volt, h cumisüvegből megittuk. De tényleg csak akkor ha már kiderült h nem allergiás rá.
2012. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon muszáj tejet adni akkor inkább kecsketejjel próbálkozz!az kevésbé válthat ki allergiát!piacon lehet kapni legalábbis Kispesten igen!a tehéntejet én nagyon nem javaslom még neki....nekem is 8 hónapos a fiam és nem nagyon kell neki már a tápszer de tehéntejet bizti nem adnék!
2012. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sima bolti tejet vegyél 2,8-asat!!!!!
2012. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!