Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ambroxolt adhatok a 4 hónapos,...

Ambroxolt adhatok a 4 hónapos, csak anyatejes babámnak? Hurutosan köhög. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Igen, orvos, de 3 hete oda járunk, legutóbb eléggé bunkó volt (vér volt a gyermekem kakijában, nem blőd indokkal mentünk le). Most hurutosan köhög, nincs láza, jó a kedve, eszik is. Tudom, hogy nem vagytok orvosok, de még várnék, mielőtt leviszem, nehogy megint összeszedjen valamit, addig is adnék neki ambroxolt, elvileg lehet, de nem akarok gondot ebből. remélem nem értetek félre, és köszönöm, aki segíteni tud!
2012. jan. 17. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

0-2 éves korig naponta 2-szer 2,5 ml (15 mg/nap),


adható

2012. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de lássa orvos elöször
2012. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is adtam 3 hósnak akkor már mi is küzdöttünk 2 hete a köhögéssel attól meg 3 nap alatt helyre jött igaz nekünk a doki is mondta. De a köhögés neki még a visszacsorgó náthától van, ha tiszta a tüdeje akkor a tengervizes orrspray 10 perc után orrszívás és a napi megengedett mennyiséget nem túllépve utána oldatos orrspray is segíthet. Mi még napi 2x fél ampulla calcimuscot is kaptunk.
2012. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvossal még várnék, már írtam. Nem náthás, nem folyik az orra egyelőre.
2012. jan. 17. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó köptetőt akarsz neki,akkor inkább Sinupret. Ugyanúgy köptető mint az Amroxol,csak nincs tele sok szintetikus szarral.Legfőképp gyógynövények vannak benne.Drágább mint az amroxol,de jobb.
2012. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!