Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt lehet hogy...

Fogzás miatt lehet hogy gyakran beteg vagy náthás? Folyik az orra? és hurutosan veszi a levegőt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem,hogy fogzastol lenne szerintem vidd el orvoshoz!
2010. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Az én babám is ilyen, hajnalban muszáj volt leszívni az orrát, mert nehezen kapott már levegőt. Én sem tudom mire vélni, hogy olyan sűrűn van fikusz az orrában, viszonylag sok kijön, ha leszívom. Most este is leszívtam, mert szörcsögött. De a fogzásra nem gondoltam, inkább hogy a hűvüsebb időben meghülthetett egy kicsit.
2010. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 hónapos és még nincs foga,de de most jön neki és a doki mondta h,a fogzástól is lehet hogy beteg mert legyengiti az imunrendszerét!
2010. máj. 23. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:

nekünk 4,5 hósan jött a 2 első fog alul, amit tüdőgyuszi kísért, 4 napot voltunk kórházban. Ezek után a 2 felső foggal olyan fél évesen, hörghurutunk volt, majd a 2 felső metszővel szintén hörghurutot kapott, ami átment hörgőcske szűkületbe, úgyhogy ventolint kellett neki adni...na meg heteken át előtte szívni az orrát, rémes volt...azóta kijöttek az alsó kettesek, meg egy alsó rágó és hál' Istennek, ez már nem viselte meg annyira a rossz kedven, meg egy pár éjszakai felsíráson kívül. Sajnos vannak babák, akiket az első fogak érkezése (én úgy olvastam, h az első 6 fog) megvisel, legyengül az immunrendszerük, és sokkal könnyebben megbetegednek. Pedig születésétől fogva a széltől is óvtam...sajnos ez alkati kérdés. Kívánom, hogy taknyoságon kívül komolyabb ne legyen! (egyébként ha átlátszóan folyik az orra, meg viszket neki, az is normális és általános fogzásnál, mert irritálja a nyálkahártyát)

13 hós lányka anyuja

2010. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, amíg nem lázas én már a végén, dokihoz sem vittem, csak felhívtam, hogy a szokásos...sokat nem tud vele ő sem kezdeni...sokat szívd az orrát, és ha levertebb, vagy belázasodik, vagy nagyon húzza a hurut a tüdejét,vidd el orvoshoz, és ha úgy látja, ír fel antibiotikumot, hogy ne fertőződjön felül ez a nagy hurutosság.
2010. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk már két hónapja tart sajna, mióta jönnek a fogai.8 hónapos, és már öt foga van, de szinte pár napot kivéve tanyos.Láz ilyesmi nincs.Mondta a védőnő hogy lehet a fogzástól is taknyos.Nem tudok vele mást tenni, csak szívni neki.

Ha komolyabb baj lenne, láz vagy erős köhögés, doki!

2010. máj. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én is küszködöm vele,de nem rohanok rögtön dokihoz nincs rosszul jó kedve van ,nincs láza csak folyik az orra és picit köhög de nem vészes ,remélem hamar kibujik a foga mert már rég szenvedünk vele de még egy sem bújt ki!remélem utánna megszünnek a bajok.ha kibújt a fogija,
2010. máj. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!