Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 10 hónapos babánál...

Lehet egy 10 hónapos babánál bárminek a jele, hogy aluszékony lett?

Figyelt kérdés
Éjjel 12 órát, napközben kétszer másfél órát alszik, de tegnap már harmadszor is le kellett tennem, mert láttam, hogy nem bírja, el is aludt 5- fél 6 körül, 7-kor arra ébredt fel csak, hogy az apja hazaért. Egy hete alszik kb. ennyit, aminek én ugyan örülök, de elgondolkodtat, nem jelent-e valamit, vitamin- vagy vashiány, stb. Amúgy ébren jókedvű, mosolygós, jól eszik, nem látok semmi más változást.
2012. jan. 17. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem esett el és ütötte be a fejét?

Ha nem,akkor lehet hogy most ennyi alvásra van szüksége.

2012. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak átmeneti dolog, és az időjárás okozza.15 hónapos lányom is így alszik, annyi különbséggel, hogy ő már csak kétszer alszik nappal, és kezdi magát leszoktatni a délelőtti alvásról.Jönnek-mennek a frontok, borult az idő, elnyomja a hideg, én erre tudok gondolni.A másik ( és remélem nálatok nem ez van ) : az én lányom akkor volt aluszékonyabb, amikor bújkált benne valami, vagy ha már beteg volt.
2012. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem verte be magát, viszont az időjárás jó tipp, nálunk csak most lett igazán téli hideg. A betegségre gondoltam, de nem jött ki semmi más tünet már egy hete.
2012. jan. 17. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy az időjárás okozza, már magzatként érzékenyek rá.Az én csöppem esős időben alig mozgott annak idején.:)) Elálmosítja őket az idő, ne aggódj! Ez nem számít aluszékonyságnak egyébként sem.
2012. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!