Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háromnapos láz kezdődhet két...

Háromnapos láz kezdődhet két napig tartó hőemelkedéssel vagy a hőemelkedést más okozta?

Figyelt kérdés
két napig hőemelkedése volt, rosszul aludt 14 hónapos fiam, majd tegnap délutánra magas láza lett, amit csak egy-két órára sikerül csillapítani. egyébént folyamatosan visszaugrik 39-re. a kedve egész jó, nem nagyon viseli meg egyelőre. étvágya elmegy, itatható és a lázon kívül más tünete egyelőre nincs. néháy kucckucc és nagyon enyhe orrfolyás talán, ami akár az időnkéti nyűgösséggel is összefügg, tehát attól is lehet, hogy néha azért eltörik a mécses
2012. jan. 17. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

azért a néhány kuckuc és levertség, rossz közérzet, enyhe orrfolyás több mint semmi tünet!


a három napos lázat nem véletlenül így hívják. és annál nincs enyhe orrfolyás és néhány kuckuc, én más vírusra gondolnék, dokinéninek megmutatnám, lehet fáj a torka, most mandulagyulladás terjeng mifelénk

2012. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt 3 napos lázunk, tavaly, de se orr folyás, se köhögés nem volt! És a 3 napos láznál a 3.-4. napon apró pici kiütések jelennek meg a törzsön! Ez a legbiztosabb jele! Ha nem jönnek a pöttyök nem az volt!

Ne aggódj a pöttyök minden kezelés nélkül 2-3 nap alatt eltűnnek nyomtalanul! Nagyon hirtelen jönnek ki szó szerint egyik pillanatról a másikra.Hozzá teszem én is megijedtem!

2012. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! doktornéni volt kint, szerinte is a 3napos láz :-( a hőemelkedés meg valószínű, fogzási tünet. de majd meglátjuk. holnaputánra várjuk a pöttyöket, de a lázzal nagyon nem bírunk :-(
2012. jan. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!