Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás okozhat sokáig tartó...

Fogzás okozhat sokáig tartó hasmenést?

Figyelt kérdés

A kisfiam (16 HÓS) napi 4-5-ször kakil 2 hete, de csak 1 szokott nyálkás lenni és erőlködik is közben.

A védőnő szerint vírus, de annak már ki kellett volna ürülni, nem? Egy hétig diétázott és nem lett jobban. Viszont már fogy és napi 2 szopi helyett, néha 3-5 van, ami nekem már teher, mivel állapotos vagyok és állandóan rosszul érzem magam.

A doki szintén a diéta híve.



2012. jan. 12. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez komolyabb vizsgálatot kívánna!
2012. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barmi lehet. Nem akarlak megijeszteni, csak leirom nalunk mi volt. 18 hosan kezdodott, es ugyanez volt mint nalatok. Kezdetben mi is a fogzasra fogtuk, aztan virusra, majd lett belole bakterium ( nem neztek szekletet), szegeny gyereket megtomtek antibiotikummal. A napi 4 kakibol -ami kezdetben meg csak vilagosabb es kicsit szurosabb szagu volt- lett majd kesobb napi 8, amibol kb 6 nyakos, nagyon csunya volt. Kb 3 honap is eltelt igy. A gyerek viszont enm fogyott, ezt a mai napis sem ertem, es mindig vigyorgott, igy annyira nem is vettek minket komolyan. ( amugy kulfoldon elunk). Vegul kiderult, tejallergia volt, amit mara mar kinott.
2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok: meg 1 ilyen eset volt nalunk, akkor valamivel kisebb volt, talan 15 hos. Szinten napi tobb csunya szeklet volt, de akkor latszott rajta, h beteg, faj a hasa is. Akkor meg Magyarorszagon eltunk, a gyerekorvos megnezte a pelust es egybol mondta, h valami bakterium, szalmonellara tippelt. Nem az volt, hanem campylo bakterium. Kapott ra antibiotikumot, de utaan is kellett szekletet nezni. Nektek nem volt szekletvizsgalat? Mert tenyleg lehet valami bakterium is. Amugy a virusos nem tart 2 hetig.
2012. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát most megijedtem! AZ a baj, hogy a doki nem szereti, ha az anyuka okoskodik és vizsgálatot kér (ismerős állandóan magánba hordja a gyerekét a megyeszékhelyre-50km!).

Tudok egy homeós dokiról a szomszéd kisvárosba, de oda férj nélkül nem tudok eljutni, de azért kérek időpontot.

2012. jan. 13. 07:06
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok: nem valtozott semmit sem a helyzet? Szekletmintat nem tudsz vinni magan laborba? Orvos szerinted mikor lepne tovabb? Lehet 1 het mulva mar o is belatja, h tovabb kell lepni. De lehet addig megoldodik, es rendbe jon a kisfiad.
2012. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2-es nagyon kedves tőled, hogy érdeklődsz!

Voltunk a dokinknál hátha elküld laborra, de nem. Megint jött a répával és a hippes répálével (egyébként eddig is adtam a fiamnak. Viszont felírt smecta port is!

Bár lehet, hogy nem lesz rá szükség, mert ma még csak egy pici kaki volt (tegnap ilyenkor már 3)!

2012. jan. 13. 11:26
 7/10 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek, itt nincs magánlabor.
2012. jan. 13. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kisfiam is most ebben a cipőben jár, holnap lesz eredmény, de nagyon aggódom. Nektek mi lett? Elmúlt aztán neki? Fiamnak is egy hete tart, kezdetben csak reggelre rakodott ki rendesen, olyan kásásat, de tegnaptól már vagy 6-szor napjában, ma is, és nyűgös is lett tegnap óta. Először a tejre tippeltem hogy attól, de most már minden után megy neki. 18 hós

2012. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Végül elvittem a gyermekem a szomszédvárosba, ahol nagyon jó hírű doki van.

Azóta szinte teljesen rendeződött a helyzet, de még adnom kell neki bélflóra helyreállítót.

A fiamnak vírusos hasmenése volt, ami a diéta és a fogzás miatt húzódott el.

Remélem a babádnak nincs komoly baja!

2012. jan. 19. 06:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, neki nem virusos, arra megjött az eredmény. Bacikra hétfőn lesz, nagyon kiváncsi vagyok már, tegnap is 4-szer volt kaki.
2012. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!