Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tavaly télen 92-es...

Akinek tavaly télen 92-es kabátot hordott a kisfia, annak idén milyen méretű kabátja van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ugyan az a kabija van, meg van egy 98as is.

tavaly visszahajtottuk a 92-esnek az ujját, idén nem kell

2012. jan. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a helyzet, mint az elsőnél :-)

Van egy 98/104-es kabátja is a kisfiamnak, de az még egy kicsit nagy neki.

2012. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom 26 hónapos, kb. 13 kg. A tavalyi kabátot hordja idén is, ami 92-es. Van neki nagyobb, de az meg lóg rajta.
2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom ősszel 92-es kabátot kapott, most pedig már vennem kellett neki nagyobbat, 104-eset egyből, picit nagy csak. Szerintem a jövő télen is jó lesz rá. (ha nem akartam volna spórolni, lehet hogy most lett volna 98, de köv. télre meg talán kicsi lett volna már, ezt nem akartam megkockáztatni)

Attól függ, éppen a 2 kabát között van-e növekedési ugrás, nálunk pont igen, mint fentebb látjuk, másoknál nem :)

Nagyon nem egyformák :)

2012. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!