Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok más baba által hordott...

Adnátok más baba által hordott cipőt az első lépésekhez, álláshoz?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert ugye minden babának ugyanúgy hozzáidomul a kis lábához a cipő,mint nekünk felnőtteknek. Ez egy babánál főleg az első lépéseknél nagyon fontos,hogy milyen a kiscipő. Én az ikreimnél is megkülönböztetem (majd) a cipőiket,mert teljesen más a kis lábuk.

A sógórnőmék adtak egy jó pár cipőt nekünk,hogy majd azok jók lesznek nekünk,de én nem szívesen adom rájuk. (a gyerekeimnek mindent meg tudunk venni,amire szükségük van szerencsére, vagy legalábbis kiszorítjuk). Nem azért,mert esetleg kívűl már kopottak,de sztem az más baba lábához van igazodva. (hozzáteszem,azért nem is mindegyik egy csúcs cipő,van közte kínai is,bár betétes....)

Szerintetek?


2011. nov. 22. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
én ugy vagyok vele ebbe nemáltálok ujjat venni biztos ami biztos:D
2011. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetséges, inkább én sem. Pedig szinte mindenét használtan kapta, a kisruhái jó részét, a kiságyát is, de a cipőre inkább én sem sajnáltam a pénzt.
2011. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Cipőt és fehérneműt nem adok használtan a babáimra.

Más a lába minden babának, egy jó lábú babát egy "kicsámpázott" cipőben nem tartom szerencsésnek.

2011. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Én ráadtam a fiamra a kis szandálokat, amiket kaptunk, alig használtak voltak, kár lett volna értük. Bakancsot viszont újat vettem. Egyébként azért mert kínai egy cipő, nem feltétlenül sz.r, én vettem ott a fiamnak ki cipőt, semmi baja tőle. A márkás cipőket is ott gyártják, csak 4-szer annyiért adják el.;)
2011. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

szia! Mi is kaptunk sok cipőt, de én sem első lépésnek sem később nem adtam rá. Az első cipője egy siesta szandi volt. 2x2 óra után már lehetett látni, hogy idomul a lábára, hol törik be.

Minden ember lába más, a cipők másként formálódnak. Nem egészséges, egy másik ember lábára formálódott cipőt felvenni.

Ebben az 1 dologban nem spórolok. Most 10.000 Ft-os téli bakancsot kapott.

2011. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mint a 2. hozzászóló. Gyakorlatilag mindent kaptunk az unokatesómék kislánya után (ruha, járóka, babakocsi, autósülés stb.), de mondjuk cipőt egyáltalán nem, amit nem is bánok. Úgy vagyunk vele, hogy ezt mi szeretjük kiválasztani. Sajnos baromi drága volt a cipője, mert Elefantent vettünk lépegetős cipőt és csizmát, 9990 Ft volt az egyik is, másik is. De így legalább nyugodt vagyok, hogy azt vettem, amit megnéztem és jónak találtam. Természetesen vannak ettől olcsóbb és ugyanúgy jó minőségű cipők, nekem nem volt lehetőségem túl sokfelé elvinni a lányomat cipőt próbálni, így maradtunk a drágábbik verziónál.
2011. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs, nem csizmát, hanem bakancsot. :-) (előző)
2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok így vele. Már előre látom,hogy megint nem fogják érteni,miért nem adom a babáim lábára azokat amiket ők adtak, meg azt sem,miről beszélek,de már unom őket:(

A 4. válaszolónak: Persze,én is tudom,hogy mindent ott gyártanak. De most az első lépéses cipőkről van szó és a "kínai" jelzőt ez esetben nem a gyártási hely miatt írtam,hanem a minősége és kiképzése (ami nulla) miatt. Remélem érted:) Ezek némelyike olyan cipő,amiről ránézésre tudom,hogy a kínai piacon lehet kapni és biztos nem adnám járás-tanuláshoz...

Köszi mkinek!

2011. nov. 22. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi is rengeteg ruhát, játékot stb-t kaptunk használtan. Meg én is turiban vásárolok, de a cipőből nem akarok használtat.
2011. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én olyan csizmát kaptam most barátnőmtől, amiben az ő babája vagy mászott, vagy ült a babakocsiban...Ebben játszik majd kint a hóban, kap majd újat is, nemsokára veszem neki.Amúgy itthon rendes kis szandál van rajta, amit újonnan 8ezerért vettünk neki.
2011. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!