Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire izzadós a babátok?...

Mennyire izzadós a babátok? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Én teljesen kétségbe vagyok esve. 25 fok felett csurog róla a víz. Ha sapit adok rá, ha nem izzad, viszont ha izzadt nem lehetne sapi nélkül, mert megfázik.

Este szopi közben szabályosan folyik róla a víz. A haja nedvesebb, mint fürdés után.

Másnál is így van, vagy valami bajt is jelezhet?


2009. máj. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A babák/kisgyerekek általában jóval izzadósabbak mint a nagyobbak. Törölgetni kell, figyelni, hogy ne legyen túlöltözve, figyelni, hogy ne kapjon huzatot. De ez teljesen természetes.
2009. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kislányom is nagyon izzadós. Ő sajnos már 23-24 fokban is izzad. Sajnos nem sokmindent lehet tenni, vékony szellős ruhát kell rá adni. Mondjuk az enyémen már néha csak egy pelus és egy póló vagy egy vászon ruhácska van és mégis folyik róla a víz. Pár napja nappal is többször lezuhanyozom, hogy legalább az izzadtság ne csípje ki a bőrét. Éjszaka csak egy bodyban alszik és egy vékony takarót kap, de így legalább nagyokat duirmol. Sapkát csak akkor adok rá, ha nagyon süt a nap, de inkább igyekszem nem kivinni 1/2 11 és 5 óra között. Olyankor meg még nincs is annyira meleg és a nap se tűz.
2009. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom volt nagyon izzadós. A nyakára, hátára, melkasára és ahol folyt a viz, hintőport tettem. Az arcát kivéve. A hintőpor felszivja a nedvességet, igy nem csipi ki a bőrét. Megakadályozni nem lehet az izzadást és szerintem nem is szabad, mert a test hőháztartását szabályozza. Lehet, hogy nélküle hőgutát kapna. Persze a folyadék pótlására figyelni kell.
2009. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Az Én babám picit izzadós és a doki mégis rögtön írt fel vas cseppeket, mert vashiány egyik tünete lehet.
2009. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!