Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izzadós a babátok? Mitöl lehet?

Izzadós a babátok? Mitöl lehet?

Figyelt kérdés
az enyém 9hós !alvás köben 1-2percen belül csurom viz!
2009. jún. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
miben alszik és hány fok van a szobában?
2009. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 26 fok van, izzadós, hintőporozom a kis nyakát este meg nappal is, általában bodyban alszik nadrággal, zokni és takaró nélkül.

A hintőpor rengeteget használ!!!

11 hós kisfiú

2009. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
általában 20-22fok van,de napközben is folyton izzad ha melegebb van!éjjel szerintem a -2fokban is csurom viz lenne
2009. jún. 16. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

szia.

az en lanyom is 8 es fel hos es o is nagyon izzad allandoan tiszta viz a feje.nalunk 25,26 fok van ejjel is nappal is egy hosszu ujju badiban pizsama nadragban zokniban es takaroval fektettem le egy fel ora mulva fel sirt es addig sirt mig at nem oltoztettem egy roviduju badyba.(jo ez az en hujesegem volt de tobbet nem csinalok ijet szegeny el volt olvadva meg a matrac az agyaban is vizes lett,meg a ferjemtol is kapta egy jo fejmosast hogy nem tel van :)), ) szoval most rovidben van es megis izzad szegeny de mar nem ojan vizes a buksija egy fokkal jobb,o sok teat iszik egesz nap es meg ejjel is kell neki. igyekszem adni neki. hat ennyi ,ne haragudjatok hogy ijen sokat irtam es hogy leirtam a hujesegeimet, :)). minden jot kivanok !!!

2009. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam is izzadós mint az apja, már féléves kora körül nyáron mindig tiszta izzadság volt és itta ezerrel a teát. Viszont sokkal jobban bírja a hideget.

Amikor télen 2 pulcsiban voltam otthom mert fáztam, ő simán rövidujjuban mászkált.

2009. jún. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!