Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izzadós a babátok? Tegnap az...

Izzadós a babátok? Tegnap az autóba nagyon leizzadt, tiszta víz volt. Nem tudom mi a teendő, hogy meg ne fázzon? Hogyan öltöztessem? 3 hónapos

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi csütörtökön jártunk ugyanígy. Az én fiam 9-én lesz 3 hónapos, és mivel ma is megyünk autóval ma csak egy hosszú ujjú body-t fog kapni, egy vékony kis nadrágot meg egy zoknit.

Csütörtökön hosszú ujjú body volt rajta, vastagabb naci, vastagabb pulcsi. És egy polár pléd is volt a hordozóban alatta... Na mostmár azt is elhagyjuk.

Szegénykém teljesen leizzadt, mire kiszedtük a hordozóból.

2010. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a tarkóján izzad, akkor melege van. Rétegesen öltöztesd, elvileg a babákra egy réteggel kell több, mint ami rajtad van. Ha mégis melege van, csak leveszel egy réteget. Arra is érdemes figyelni, hogy az autó utastere ne melegedjen túl.
2010. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi mondjuk babakocsival voltunk de mire haza értünk a sétából egy merő víz volt a rugija:( pedig csak eegy vékony rugivolt rajta egy kis mellény és egy vékony naci+zokni.

Mi lesz velük nyáron a 40fokban????

2010. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9:45 vagyok. Tegnap én csak kombi dresszt, meg nadrágot+zoknit adtam rá.

40 fokban csak egy kombi dressz + gyakran itatom + védem a tűző nap ellen, így tervezem.

2010. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyetek a teste és a feje alá textilpelust, sokat számít. Én a másfél évesemnek is teszek, ha meleg van a kocsiban.
2010. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!