Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet "rávenni" egy 8...

Hogyan lehet "rávenni" egy 8 hónapos kisbabát hogy átaludja az éjszakát este fél 9-től reggel 6-ig?

Figyelt kérdés
Nem éhes, eszik eleget nap közben, a foga sem jön éppen. Minden éjszaka 2-3 alkalommal felébred, vagy cumi kell neki vagy egy kis tea. Már teljesen ki vagyok merülve, 8 hónapja nem volt egy végigaludt éjszakám. Nincs lámpa, nincs pelusozás, nincs beszélgetés semmi sincs. Egyszerűen visszateszem a cumiját/iszik egy kis teát és visszaalszik. Mindig is így volt. De nekem ez is sok. Napközben nem tudok a 2 évessel sem foglalkozni már, mert nincs már több erőm. Egyszerűen kimerültek a tartalékaim.
2012. jan. 17. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg az okokat, ne legyen cumi, és tea.
2012. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 hónapos koráig csinálta ezt. Mindent megpróbáltam végül azt csináltam,h. Egyszerűen nem mentem be hozzá ha felkelt. 1 éjszakát végig ordított, a 2.-on már csak 3x4x sírt fel, 3. óta alszik. Már 3 éves. Ha ezt meg bíķrod csinálni akkor próbáld meg bár szerintem ő még kicsi hozzá. Más ötletem nincs. Az első válszoló tanácsa....hát nem tudom...az is olyan mintha hagynád sírni.
2012. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta.

Az én lányom is cumizik, 2 éves koráig átlagban 4-szer-5-ször keltem hozzá visszaadni a cumit, de van amikor 10-szer egy éjjel. Most 2 és fél éves, egyszer még mindig felkel éjszaka, ami normális, mert egy felnőtt is felébred, de ő csak a cumival tud visszaaludni és van amikor nem találja félálomban.

Most még könnyen el tudod venni, még nem fog hisztizni érte, 1-2 éjszaka és megszokja cumi nélkül, de nagyobb korában már kemény hisztikre lehet számítani. Ugyanígy a teázással is. Én nem voltam elég erős annak idején, már megbántam.

2012. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, hogy anya nem megy oda, vagy cumi nincs..
2012. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem szüntettem meg az okokat. igaz teát semmi pénzért nem adnék éjszaka a babámnak. max vizet. miért teát adsz neki?

bocs, de ezt tényleg nem értem, cukros vacak, tönkreteszi a fogát, ráadásul ha megébred, naná, hogy kér!


cumit minden este megmutattam neki, hogy hova teszek másik hármat. barátnőm az ágy minden sarkába tett 1-1 cumit és persze megmutatta a babájának. 8 hónaposan még nem, de 9 hónaposan már kiszolgálta magát :) éjjeli fény mellett alszik, így könnyebb megtalál mindent éjjel. víz a másik sarokban :)

2012. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2vagyok.

4.válaszolónak írnám,h. rövidtávon. Igazad van de ha nincs cumi csak anya odamegy akkor nem fog sírni? Az fog történni,h. Pár éjszakát még jobban sírni fog a cumi hiánya miatt aztán elfelejti a cumit de akkor meg anyáért fog sírni. Nálunk legalábbis

így volt. Azt amit az előző válszoló írt én is csináltam,.h betettem neki vagy 3cumit a keze ügyébe és így megspóroltunk 1-1 felkelést! Mi is hagytunk egy halvány fényt éjjelre,h. Lásson és betette magának ha szerencsém volt. :)

2012. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sosem tudnám megtenni a gyerekeimmel, hogy hallgassam hogy üvölt egész éjjel. Mégis a lányom gyönyörűen megtanulta hogyan kell átaludni az éjszakát. És sosem hagytam sírni.
2012. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó neked, gratulálok. Én 14 hónapig bírtam csak az éjjeli 2x-3-I kelést. Sajnos senki sem kelt fel helyettem sosem de akkor most elásom magam mert sz@r anya vagyok,h. Segítettem magunkon. :p
2012. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a cumiért üvölt vagy a teáért azt bírod hallgatni? :O Nem vagy különb csak szerencséd volt.
2012. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, semmivel sem vagyok különb , csak nem tudnám megtenni. ennyit írtam. nem írtam, hogy te sz@r anya vagy. nem értem, miért vetted magadra.
2012. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!