Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 4 hónapos...

Mitől lehet, hogy 4 hónapos babám egyik éjszakát átaludja és reggel 8-kor ébred, a másik éjszaka meg 3-kor,6-kor is ébred és cicizik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig ugyan abban az időben kapja meg az utolsó vacsit? Mert ha nem az is elképzelhető, hogy túl korán kapta meg és nem bírta ki és megéhezett!

Mondjuk nekem pont ma hajnalba csinálta meg a lányom azt, hogy este fél órával később kapta a vacsit és 4:30-kor riadóztatott, hogy éhes, pedig a szokásos adagját kapta meg. Amúgy meg 2 hete van hogy kilenc óra körül vacsi és reggel hatkor a reggeli!

3 hónapos kislány anyukája

2008. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen általában egy időben kapja fél 10 körül.
2008. aug. 25. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok akkor nem tudom miért van, ez! Nem tudok segíteni! Bocsi
2008. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 15 hetesek vagyunk,és nem ilyen korán,de előfordul,h felébred.este 9és fél 10 között fekszik,és van,h fél 5-kor,vagy fél 6-kor megébred,a szokott 6.45 helyett.Sztem vagy a pocak miatt,esetleg az időjárás változás.
2008. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2.válaszoló vagyok.Cumizik?Mert az én kisfiam még nem éhes ilyenkor,a szájába teszem a cumit,kicsit megsimogatom és pár perc múlva már alszik is.
2008. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14 hetes és sokszor csinálja ugyanezt. Én arra gondolok, hogy nem minden nap ugyanolyan fáradt, ha jobban kidőlt napközben, akkor elalszik fél5-5-ig is, ha nem annyira fáradt, mert mondjuk napközben is többet aludt, akkor korábban kel, hiába este ugyanakkor kapott enni. Ezen kívül a frontok is befolyásolják. Mi is szenvedünk sajna ezektől... :(
2008. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 4 hónapos, este 9-től általában reggel 5-6-7ig alszik. Ő is frontérzékeny, s ha éjszaka felébred, nem veszem ki a kiságyból, hanem cumit adok a szájába. Rögtön visszaalszik.
2008. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 4 hónapos múlt pár napja, ritkán ébred éjszaka, és cumival alszik vissza ő is ilyen esetekben. Egyébként 8-9 között fekszik le és 5-6kor ébred. Akkor eszik, szinte fel sem ébred és tovább alszik 8-9ig. Ha nem vagy cumiellenes, akkor próbáld meg. Nem hiszem, hogy éhes lenne. Ha nem tetszik neki a cumi, kiköpi és tovább sír, hát akkor éhes... vagy fáj valamije.. Á.
2008. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!