Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyit beszél 1,5 éves kislányod?

Menyit beszél 1,5 éves kislányod?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tátü, tátü


mamam mamama


flb sänogypiur wanj fvinaoe aärfijäa

na ezt megállás nélkül.


és kb 5-6 szótöredéket néha napján mond. ja a nemet és aha azt eröteljesen.

2012. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit mi nem értünk, olyat sokat, értelemes szót semmit.
2012. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van, de elég sokat.

Tátá, el, mama, apa, apu, anya, anyu, kuku (kutya), ku (kulcs) amma (kaja) alma, ka (kapcsoló) kaka, süsse (süt a kályha) hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2012. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos a babám, mozgásával semmi gond, csuszott mászott, 1 éves korára már magától ment segitség nélkül. Táncikál

állathangokat/ kutya, macska, kígyó,ló madár,bárány

amit monani tud:baba, mama, apa,pápá, hinta, csücs, nem,tánc,hoppá,

Ha azt kérdem hogy megy az auto brümmög,

2012. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lány

neked mit tud mondani? kérdezö

2012. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom, ezeket mondja: anya, apa, baba, mama, nem ,de, hoppá, jaj, na, tes ( tessék ), adjál, hagyjál, egyszer hallottam ebéd után: kösz, pá-pá, nénje ( néni ), kaka ( amikor bekakilt ), hallo, hem ( hello nála ), dere ( gyere) és a gagyogás, suttogás:))
2012. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kislányom csak 16 hónapos korában indult el önállóan, mozgásfejlödésben mindent késöbb csinált, viszont rengeteget beszél, már kezdi összekötni a szavakat, már hosszabb szavakat is mond, pl. lábujja, hóember, katicabogár, karácsonyfa, melegitö, némelyiket teljesen szép kiejtéssel, persze néha csak én értem mit is jelent egy-egy szó.
2012. jan. 18. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
10: 07-es vagyok.Akkor nagyon ügyes a babád, mert ezek nehéz szavak.Képzeld! Ma találkoztunk egy 18 hónapos kislánnyal és az anyukájával csoportos foglalkozáson.A kis csaj mondatokat mondott, azt hittem, lehidalok.Anya, ne menj..szia baba ( lányomnak )Csak lestem..nagyon eltérően fejlődnek, a mozgásban is, beszédben is.
2012. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!