Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves kislányod mit kap...

1.5 éves kislányod mit kap karácsonyra, ötleteket is szivesen fogadok?

Figyelt kérdés
Baba, babakocsi, babahordozó, babaágy, építőkocka, könyv már vannak! Szerinted a babakonyha korai még?
2011. dec. 9. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi úgy döntöttünk a férjemmel, hogy nem visszük túlzásba az ajándékozást, mert olyan sok játéka van már így is a gyereknek (15 hónapos), hogy lassan kinövi a szobáját. Természetesen a nagy részével nem is játszik, utána se merek számolni, hány tízezer forint lapul a szekrényekben...

Mi idén mesekönyvet fogunk venni, mert most nagyon érdeklik, a nagyszülőktől így is kap babát meg mindenféle felesleges holmit.

A babakonyha amúgy jó ötlet, mert nekünk is van kis lábos, merőkanál stb. és szeret vele játszani, kavargatja a fazékban a kanalat és utána mindenkit megkínál belőle, tündéri.

2011. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem még írni, hogy nagy divat lett ismét a falovacska, az én lányom a helyi játszóházban szokott rajta lovagolni és nagyon szereti, egész hosszan el tudja magát rajta ringatni. De azt is számításba kell venni, hogy annak is hely kell + hallottam már olyat, akinek a babája ráállt a falovacskának arra a kis keskeny ülőkéjére, az anyukája meg majdnem szívrohamot kapott :)
2011. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

füdőköntöst és babát.


szerintem a konyha jó ötlet!

2011. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 évesnek szerintem a formaevők, 2 darabos kirakók a legjobbak. Gyurma, ceruza, ilyesmi is lehet, ha kreatív fajta.
2011. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!