Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok hogy csökkenni...

Hallottátok hogy csökkenni fog a GYED összege?

Figyelt kérdés
Nekem elvileg 41ezer Ft-ra fog csökkenni.Mit szóltok hozzá?Hogyan tovább?Nagyon szerettünk volna második babát ,de igy hogy?Olyan rossz :(:(
2012. jan. 18. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallottad, és pontosan hogy ? Sajnos nem találtam erre vonatkozó hírt most.
2012. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
híradóban 2 napja.....állítólag februártól már be akarják vezetni
2012. jan. 18. 11:07
 3/24 anonim ***** válasza:
Bocs, nem jól kerestem, már megvan. De azért szerintem várjuk ki a végét.
2012. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert eltörlik az adójóváírást és aki bruttó 167 eFt alatt keres, annak csökken. Én is minimálbéres vagyok és ennyi járna, mint neked. Szeretnék babát, de HOGY?????????
2012. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
[link] olvassátok el
2012. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

[link]


16. pernél kezdődik a hír

2012. jan. 18. 11:11
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebben csak az a gusztustalan, hogy nem a "megélhetési gyerekvállalókat" találja el...

Viszont az én szemszögemből meg az volt mindig visszás, hogy maximálva van a GYED bizonyos kereset fölött. Hálistennek jól kerestem, és fogok is, ha visszamegyek, de akkor is igazságtalannak éreztem azt, hogy egy ponton túl már nem jövedelemarányos. (Főleg, hogy a munkáltatóm -külföldi- a teljes összegre jelent be mindenkit, és éveket vártam az előléptetésre) Na de ez már egy másik kérdés, ez viszont igazán gusztustalan, hogy megint azokat rövidítenék meg, akik amúgy sem kapnának túl sokat :((. Így próbálják növelni a gyerekvállalási kedvet itthon?!

2012. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hát családbarátkozik a kormány, na.

Mit akartok???? :-)

2012. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Na,igen ebben a jövedelem pótlék igénylésben is egy gond van:én pl.2011-ben Tgyást kaptam ill. 2012.01.17-ig,viszont 01.18-tól már Gyed fog járni,de én csak a Tgyas után igényelhetek kiegészítést,a Gyed már ugyanúgy a csökkentett lesz,ami ha minden igaz 55eFt lesz.Legalább is az adózóna.hu -n lévő kalkulátor szerint.

Ez megint azokat kényszeríti szar helyzetbe akik amúgy sem kapnak vmi sokat,ráadásul minden egyre drágább lesz+mi még albérletben is lakunk.

2012. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Itt találni táblázatot is:


[link]

2012. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!