Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 11 hetes. Állandóan...

Babám 11 hetes. Állandóan nyöszörög, mit csináljak vele? Már alig bírom.

Figyelt kérdés
Sehova nem merek elmenni vele mert félek hogy sírni fog, mert a nyöszörgés vége általában sírás.
2009. máj. 27. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj vele nyugodtan. Ha sír, hát sír. Szerintem mindenki tudja, hogy a gyerekek sírni szoktak, nem akadnak ki rajta.

Lehet, hogyha viszed, akkor az újdonságtól, ami érdekes (más illatok, szél, hangok) a nyöszörgést is abbahagyja.

2009. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy ördögi körbe kerültél azáltal, hogy mindig ideges vagy, hogy nyöszörögni fog, tehát érzi, hogy feszült vagy, és már nyöszörög is. Nagyjából működő napirendetek van? Gondold végig, döntsd el, hogy mondjuk délelőtt két szopi között elmentek sétálni. Mondjuk egy parkban szerintem senkit sem zavar, ha sírdolgál is a babád. Pár nap alatt hozzászokhat, hogy miután mi következik, és lehet, ettől majd megnyugszik. Vagy két etetés között ha tudod kire hagyni a babát, menj el Te is egyedül, hogy kicsit kikapcsolódj, és ne legyél feszült.

Az én kislányom is 11 hetes.

2009. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az én babám 5 hetes,és ha ilyen nyöszörgős,akkor pont az szokott segíteni hogy kiviszem.Amint kint van a levegőn,már alszik is,és utána sokkal jobb a hangulata ha felébredt. :) Azt is észrevettem,hogy ha 1 nap nem viszem ki,akkor nyűgös lesz tőle.Nekik is kell a levegő,és neked is,hogy megnyugodj.Ráadásul a babakocsi ütemes rázkódása megnyugtatja a babákat általában.Ne stresszelj,ha sír egy kicsit az sem baj,te csak vidd ki hogy levegőn legyen.Ügyes légy,és nyugodt anyuka,mert ők átveszik az ember feszültségét.

Egy első babás anyuka

2009. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Délután szoktunk menni sétálni, akkor általában elalszik. De itthon is lenne dolgom amit az állandó nyöszörgéstől nem tudok megcsinálni mert idegesít és akkor felveszem. De sokszor még a kezemben is nyöszörgés van,
2009. máj. 27. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eleje nekem is ilyen nehéz volt, Én depis is voltam, és néha a babámmal együtt sírtam és akkor megkönnyebbültem. De jó hír hogy egyre jobb lesz. Most már 8 hós és mindenhez hozzászoktunk, egymáshoz és a napi rutinhoz is.
2009. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hasfájós? Kaja előtt adj neki Infacol-t. Hátha...
2009. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!