Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan szokatlan hogy...

Tényleg olyan szokatlan hogy a kislányomnak először a két alsó foga bújt ki, aztán következtek fent az oldalsó metsző fogak? A két első metszőfognak még nyoma sincs hogy készülődne.

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bahh, a gyerek nem olvassa a szakirodalmat, mondaná a gyerekorvosunk. Majd jön a többi is :)
2012. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is alul bujt ki eloszor a ket foga. Ugy vettem eszre, hogy koccant a kanal aljan. Aztan jol megfigyeltem es lattam a ket elso foganak a csucsket. :) Ezutan jott a 2 felso metszofoga es utanna szepen a tobbiek is kibujtak. Most mar csak 4 hianyzik hatulrol. :) 2 eves a kismanom.
2012. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is pontosan így bújtak ki a fogai anno. Semmi gond nem volt ezzel. Viszont fogváltáskor szépen szabályosan jöttek a fogai. :-)
2012. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De cuki lehet,mint az ovis kis "csorbacsíkok":)

Majd jön ha itt az ideje.Ja,a gyerek nem olvassa a szakirodalmat mikor kéne.Olvastasd vele:D

Könnyű fogzást!

2012. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lányomnak is így nőttek a fogai. kis drakula volt :)
2012. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Megnyugodtam...:)
2012. jan. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!