Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összekeverhetem-e a 3 hós...

Összekeverhetem-e a 3 hós kislányomnak a tegnap lefejt 60 ml anyatejet a 2 hetes korában lefejt és lefagysztott 70 ml anyetejjel?

Figyelt kérdés
Minden szerdán este énekkaron vagyok és ilyenkor az apukája eteti, én előző nap és aznap fejek annyit, hogy elég legyen neki. Tegnap viszont egész nap nem tudtam, csak 60 ml lefejni és érzem, hogy kevés tejem van. Nem akarok ma már fejni, inkább a lányomat teszem gyakrabban cicire, hogy több tejem legyen és elkezdem a Laktoherbet inni. Nem baj, ha összekeverem a kiengedett régebbi tejet a tegnapival? Köszi.
2009. máj. 27. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
szerintem nyugodtan
2009. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
nyugodtan szerintem. én is csináltam így. sőt, én a lefagyasztott tejet is úgy gyűjtöm, hogy (mivel kisebb adagokat tudtam csak eltenni) a fagyasztott tejre ráöntöttem a frisset és így tovább. semmi baja nem lett a babónak
2009. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi Nektek!
2009. máj. 27. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkabb kulon igya meg. En sosem kevertem ossze, de majd meglatjatok.
2009. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit lefagyasztottál tej sárga színű? Úgy értem, látszik rajta, hogy másabb volt az összetétele, mint a mostani tejcsinek? Azért kérdezem, mert én odaadtam nem rég a babámnak a kezdetben lefejt tejet, és szegénykémnek nem fogadta el a kis gyomra (kihányta mindet) De ez nem törvényszerű, remélem a te babád nem ilyen érzékeny
2009. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, egy kicsit sárgább, mint a mostani, na most nem tudom, mit csináljak...
2009. máj. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!