Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi anyukák hol...

Monqa kérdése:

Nyíregyházi anyukák hol szoktatok cípőt venni a gyermekeiteknek? (1 éves babának akarok cípőt venni. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem tudok választ adni a kérdésedre, de ez engem is érdekelne mert hamarosan nekünk is aktuális lesz. Szintén Nyíregyháza :)
2012. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Deichmanban vettük a kis bakancsot, előtte meg a kis cipőt. szandát 3 csatosat, bokafogósat meg a centrum helyén a kínaiban. egyenlőre még csak ennyit vettünk.de voltak jók a Best Marktban is. attól hogy kínai nem kell tartani tőle. ott is van jó kis minőségi cipőcske.
2012. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A deichman tényleg jó ott is vettem már, a tesco-ban is ki lehet fogni jókat. Motorozáshoz a lidl-ben vettem egy kiscipőt még a nyáron, arra jó volt, hogy az orrát szétdörzsolje motorozás közben. De igazán jó cipőt a piacon lehet venni, csütörtökön mindig kint van egy árus, aki magyar bőr cipőket árul, tényleg minőségi, egész nyáron hordta és nagyon jó minőségű volt.
2012. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!