Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnam megoldani? 1.5...

Hogyan tudnam megoldani? 1.5 eves kislanyom meg mindig ugy tud csak elaludni, ha felveszem, ringatom es enekelek neki. + nezi a Baby Einsteint, ha tehetne egesz nap. nem tudom lekotni konyvem stb jatekkal.

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

1,5 éves gyereket vigyél ki a szabadba, sétáljatok sokat. nem kell könyvekkel lekötni, millió más játék van :)

adj ceruzát vagy zsírkrétát a kezébe, önts a szőnyegre egy csomag babot és adj neki 2-3 poharat, hogy szedje össze, menjetek be a konyhába főzni, kis műanyag tálkákba szedjetek ki zöldséget, meg ilyenek.


altatáshoz meg a suttogót tudom ajánlani, nekünk bejött. igaz mi nagyon korán, pár hónapos korában már leszoktattuk a ringatásról, biztos nehéz lesz de tudod, csak következetesen ;)

2012. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a mai napig együtt fekszem le a lányommal, 4 éves. 20 perc összebújás, és már alszik is.

Esti mese még nem érdekli könyvből a másfél évest, de az éneklés annál inkább. Ráadásul, ha vevő is rá, akkor azt tartsátok meg, legfeljebb a ringatást kellene elhagyni.

2012. jan. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! :)
2012. jan. 20. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!