Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam amióta tud...

10 hónapos kisfiam amióta tud állni, azóta nem ül le fürdetésnél a kádban. Egyedi eset?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon szeretett pancsolni, most meg szinte azt sem veszi észre, hogy a vízben áll.

A játékok is csak addig érdeklik a vízben, míg ki nem dobja őket a kádból.


2012. jan. 18. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt :) Az okát nem tudom, de most 16 hónapos a lányom, és még mindig sokszor álldogál a kádban. Ahogy hallom, a legtöbb gyerek ezt csinálja, idővel kinövik :)
2012. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egyedi! :) Nem volt 7 hónapos a lányom amikor fel állt.Azóta a kádban is csak állva szeret lenni.Már 1 éves egyébként.Általában bepakol mindent a vízbe, illetve nekem vagy az apjának dobálja a tusfürdős flakonokat(együtt fürdünk vele), és mikor ezzel végzett akkor leül 1 picit.Ő is szereti a dolgokat a kádból kidobálni, és utána izgi nézni azokat a földön. :)
2012. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

No és persze az is nagyon izgalmas, hogy ha kihajol a kádból, akkor milyen szuper vízcseppek csöpögnek a földre a hajából (konkrétan ebből áll a fürdetés).


Köszönöm! Várok még hasonló "élményeket"!

2012. jan. 18. 20:59
 4/9 anonim ***** válasza:

oohh:))kisfiam 1 éves kora óta nem ül le, most 15 hónapos....

nem egyedi, türelem,türelem.....:)

2012. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 éves koráig fürdető karikába ültettem fürdés közben. Így persze nem tudott felállni. Aztán csúszásgátlót kapott, az elején megpróbálkozott néhányszor felállni, de leültettem és elmondtam neki, miért nem szabad. Azóta nem is akar felállni. Lehet, hogy ez csak az én parám, de szerintem a fürdő meg a konyha "veszélyes üzem", ott kőkemény szabályokat vezettünk be.
2012. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb 4 hete kezdte a lányom is, hogy ahogy bele teszem a kádba, mintha rugó lenne a lábaiban, már áll is fel. Már mondtam is neki, hogy lassan áttérünk a zuhanyzásra, mert ennek így nincs értelme. :)

Fogja a gumikacsáját, beveszi a szájába, és úgy áll fel, kapaszkodik a kád szélében, vigyorog és gumikacsa lóg a szájából. :)

A legújabb őrülete a fürdető kendő szívogatása. Sokszor még a szobába is magával kell hoznia és azzal játszik, míg nem jön a vacsora.

23-án lesz 10 hónapos.

2012. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi fiunk már 20 hónapos. Apa fürdeti, általában álldogál és pakolja a tusfürdős flakonokat és a játékait. Ha apa rászól, hogy üljön le vagy különben kiszállás, hasra vágja magát és vadul lubickolni kezd...majd nem sokkal később megint feláll.
2012. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10 hónaposom 7 hónaposan állt fel, azóta, 3 hónapig így fürdött. :)

Egyik nap fogta magát, és leült. Azóta ül. :) Mondjuk kapott egy ikeás csúszásgátlót a kád aljára, és az nagyon érdekes neki.

Néha még feláll 1-2 flakonért, igazi kis rosszcsont, de ilyenkor ha rászólunk, hogy üljön le, akkor leül.


Nyugi, idővel biztos le fog ülni.

2012. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:) Az enyémek még fel sem tudtak rendesen állni, mégsem ültek. Fiam soha, lányom 2 hétig ült 5 hósan majd ő is úgy döntött hogy a kádban tanul meg felállni, és húzta fel magát a szélébe kapaszkodva. Meg vagyok áldva:)

A fiam most 2,5 és az idő 90%-ában még mindig jön-megy, a többiben fetreng és néha leül. Csúszásgátló alá aztán hadd szóljon :)

2012. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!