Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 honapos kisfiam szemöldöke...

20 honapos kisfiam szemöldöke kezdeténél olyan mintha vastagon lerakodott bör lenne, csak sárga?! Fürdetésnél mindig ledörgölöm de hiába, másnap ujra ott van. Mi leht ez?

Figyelt kérdés
Koszmos soha sem volt,ez az lehet?de a szemöldökénél?
2010. ápr. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Koszmó. Olajozd és utána dörzsöld le finoman ami lejön. Az enyémnek is volt a szemöldökén bár 2 hónaposan de mindegy.
2010. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiamnak is volt. Viszont ha a szemöldökén kijöjtt, figyeld a fejét is, mert nálunk ráment pár nap elteltével.
2010. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az koszmó. Kisfiamnak is volt olyan 8-9 hetes korában. Én elvittem bőrgyógyászhoz, ő írt fel rá valami krémet amit a gyógyszertárban kevertek ki és azzal kenegettem neki. 1 hét alatt teljesen elmúlt.
2010. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jujj,hát remélem nem megy rá a fejbörére.Akkor elviszem a dokihoz.

De nem mulik el ha olajozom és ledörgölöm?

2010. ápr. 5. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt ott,a Bebé sampontól elmúlt,de a helyén mindig szárazabb a bőre most is.
2010. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs:Babé sampon.
2010. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!