Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki mobil légzésfig...

Használ valaki mobil légzésfigyelőt? -amit a pelusra kell csinptetni- meddig jó az a babának? Nem fekszik rá? Ha igen, nem nyomja meg? Sokat leszünk úton, nyugodtabb lennék. Vagy úton ez, ágyban meg a sima?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 08:44
 1/7 A kérdező kommentje:
kérdés storno,most olvasom,h mozgás közben nem jó..
2012. jan. 19. 08:47
 2/7 A kérdező kommentje:
most meg azt irják h bárhol jó.. úgyhogy mégis kérek infót aki használja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 19. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:

nekünk snuza van, szeretjük. én nem a pelusra csiptetem, hanem a badyra adok egy kisnadrágot vagy harisnyát és arra, ugyanúgy érzékel.

Babakocsiban nem jó, mert ahogy zötyög a kocsi azt is érzékeli, de autóban nekünk bevált.

Ha ráfekszik nem zavarja.

2012. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is sokat utazunk (havonta legalább egy hetet a férjem munkája miatt), ezért vettem egyet. Nem bántam meg. Ha nem itthon alszunk, akkor használjuk, itthon megy az angelcare.

10 hónapos a kisfiam, egy hete még használtuk, semmi gondom vele. Eddig egyszer riasztott csak, akkor lecsúszott a pelusról (valószínűleg elfelejtettem visszahajtani a pelust, amikor felcsiptettem), de szerintem ez ennyi idő alatt jó arány.

Ráfekszik, de nem nyomja meg, soha nem zavarta az alvásban. Mi csak ágyban/utazóágyban használtuk eddig, így nem tudom, hogy pl babakocsiban megbízható-e mozgás közben.

2012. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hú köszi!!! végülis babakocsiban én is tudom figyelgetni,de az autóban nehezebb. hoszzú utakra nem megyünk csak sokszor lesz-heti 1x biztos- 1-2 órás útunk majd.-


nagyokkal angelcare-t használtam,de macerás volt ha mentünk valahová vinni,ezért gondoltam a picinek ezt.


köszönöm mégegyszer!!!!!!!!!

2012. jan. 19. 09:22
 6/7 anonim válasza:
Mi is csiptetőst használunk, respiense-t. Eddig jó. Van rajta felhelyezés visszajelző, ez visszajelzi hogy jól vane apeluson, így állítólag nem lesz téves riasztás.Mi normál érzékenységgel használjuk, lehet állítólag erősíteni is, majd ha szükség lesz rá. Mi azért választottuk, mert napközbe sokszor lent van velem, és ott utazóágyat használunk, abban meg a pados nem működne.
2012. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mármit kocsiban akarod használni? Hallottunk mi is ilyet, hogy autoban lett a baj. Állítólag csak a nagyon durva mozgást tudja átvenni, legalábbis mi így tudjuk, normál babakocsirázkódást nem. Terepre meg nem megyünk.
2012. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!