Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha felkerültem a t-mobil...

Ha felkerültem a t-mobil jóvoltából a "fekete-listára", akkor nem vehetek a vodafonnál egy sima kártyás, nem előfizetéses telefont?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem vehetsz, mert a feltöltőkártyára nincs semmi hűségnyilatkozat, és nem is lesz hiteled a vodafone fele
2011. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a T-mobile jóvoltából kerültél fel, hanem a magad hibájából. Előfizetéses telefont nem vehetsz egyik szolgáltatónál sem, feltöltőkártyásat lehet bármelyiknél.
2011. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elveszítettem a telefonom, miután bejelentettem ugye még a részleteket fizettem volna de nem jöttek. majd jött a kötbér :S mindegy. köszönöm a válaszokat
2011. máj. 8. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a tipikus kérdés:


Fel sem tűnt, hogy nem jön a csekk?!

2011. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de feltűnt, de én szóltam arról is hogy elvesztettem, stb akkor már ne szaladgáljak a csekk után!
2011. máj. 8. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja értem.


Ha szóltál, hogy elvesztetted és nehogymár te szaladgálj a csekk után akkor ne is siránkozz, hogy most fekete listán vagy...

2011. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előfizetésed is lehet a többi szolgáltatónál,csak kauciót kell letenni
2011. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!