Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiúnak melyiket...

1 éves kisfiúnak melyiket érdemes megvenni? FP Kockafaló krokodil, FP vonat, Brüm-brüm autó?

Figyelt kérdés

Vonat

[link]

autó

[link]

krokodil:

[link]


A krokodilt most meg tudom venni újonnan 5ezerért, a vonat 7500 és a másik 8300 az autó.


Ezeken gondolkozom. Mind 2-3 éves korig használható, de nem tudom melyiket éri meg.


Ha van nektek ezek közül valamelyik, megírnátok mennyire szereti a babátok, s mennyi idős koráig használta?

Mi az amiért megérte megvenni, s mi az amiért nem?

Mennyire vagytok megelégedve ezekkel a játékokkal?


Ma vagy holnap vennénk meg valamelyiket. Még élőben megnézzük mindet, s aztán döntünk. S míg nem indulunk, jönne valami kis segítség, azt megköszönnénk.


2012. jan. 19. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A lányom 10 hónaposan kapta a krokodilt. Most 11 hónapos lesz, de annyira nem izgatja fel. Leszedi a tetejéről a figurákat, azokkal játszik kicsit, és megy tovább. Nem tudom, később érdekelni fogja-e? Mondjuk ha én leülök, és beledobálom a kroki szájába a figurákat, azt élvezi, de esze ágában nincs megpróbálni. :)
2012. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az autót venném meg,azzal valóban eljátszik két-három éves koráig is.A többi játék az én gyerekeimet csak másfél éves korukig érdekelte.2 évesen már semmiféle babajátékkal nem játszanak.
2012. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

később lehet fogja érdekelni.

Az én fiam 10,5 hónaposan kapta a zenélő csigát, ő is a kockákkal játszott egy db-ig, illetve dugdosta őket a szoba különböző részeiben. Most 11,5 hónaposan kezdi jobban érdekelni, kipakolja belőle s visszateszi, de még a kockák helyére csak néha, ha az apja vagy én leülünk vele, s játszunk, úgy próbálgatja a helyére tenni. Van h megy neki :)


Amúgy érdekes, hogy épp az autóra írták azt h 24 hónapos korig, a másik kettőre 36 hónapos kort írtak.

Még várok válaszokat, s meg is nézem őket, aztán döntünk.

2012. jan. 19. 14:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, nektek mindegyik játék megvolt?

Miket tudnak pontosan?

2012. jan. 19. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves szülinapjára megkapta a brümm-brümm kisautót. Kb. egy napig játszott vele azóta elő se vette. Nem érdekli egyáltalán. Most 19 hónapos és nemrég vettük meg neki a krokodilt. Ezzel sokkal többet játszik. Rakosgatja a kockákat, húzogatja, megpakolja a hasát mindennel. Vonatunk is van. Azt is szereti, bár kevesebbet játszik vele mint a krokival. Én ha választanom kellene a három közül a krokodilt venném meg.
2012. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi karácsonyra vettük az ikreinknek (akkor 10 hónaposak voltak) a krokodilt meg a brüm-brümöt:) A krokodil még most sem izgatja fel őket,leszedik róla a kockákat és azt rágcsálják:) A brüm-brüm autóért viszont rögtön ment a harc,még most is mindig azon veszekednek! Imádják!
2012. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! nekünk van vonat is és autó is! 9 hónapos a fiam az autó sokkal de sokkal jobban érdekli!!!csörgőzik neki és kacag hogy elindul!de ha javasolhatom a tescoba vedd meg ha emelet döntesz ugyanis levan árazva 30% legalábbis Pesten 2 tescoban is láttam így kerül 6300 ft-ba!
2012. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül sikerült döntenünk. pont 15kor mentünk el. a 13. kerületi tescóban voltunk, ott nem volt kisautó, s hiába kerestem rá neten, amiket kidobott olcsó helyeket, azok messze voltak.

Párom egyből leszavazta a krokit, így a brendonban két játék maradt. Igaz a vonatot nem ajánlotta senki, végül amellett döntöttünk. Árban is a kettő között volt, valamint igaz h az autó az jobban tetszett, de helyhiány miatt féltünk h nem fogja tudni kihasználni. Velünk él após, így kiszorított 3-onkat a kisszobába, szóval hely az alig van szegénykémnek.

Csak emiatt maradtunk a vonatnál. de ha hamarabb olvasom az utolsó válaszát, az autó mellett maradtunk volna, az nagyon jó ár érte, s talán meg is kockáztattuk volna.

Sajna későn tettem fel a kérdést :( Tegnap este is megírtam már egyszer, de akkor valamiért nem jelent meg, pedig aznap nem is kérdeztem :(

azért tettem fel még egyszer, végül addigra a párom ráért, s mondta h nézzünk el...

azt megkérdezhetem h melyik tescóban volt?

2012. jan. 19. 20:54
 9/9 A kérdező kommentje:

De ahogy olvasom a hozzászólásokat, megoszlanak a véleményeket. Hátha a fiamat érdekelni fogja. 30.-a után kiderül.

Vittük magunkkal, s mindkét játékot elé tettük, mindkettő érdekelte, sőt mielőtt megmutattuk neki, ez után a két játék, s egy másik után nyúlt, bár eleinte az autó jobban érdekelte, aztán meg a vonat is, felváltva nyúlt utánuk.

2012. jan. 19. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!