Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjünk elindulni egy 5...

Merjünk elindulni egy 5 hónapos babával 400 km-es vonat útra? Már voltunk 1x és a nagyszülökhöz mennénk karácsonyra. Oda csak 400 km. Félek elkap vmit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, bátor vagy! :) Az enyém már 1 éves, de még két óránál hosszab autóutra nem tudtunk vele menni.... :(( Vonat és egyéb még nem lett próbálva. Talán ha fülkés vonat lenne, és nem lenne más útitárs benne?


Az influenza miatt is félted, ez érthető. Nem tudna valaki elmenni értetek autóval a családból?

2009. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék.
2009. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb ha a nagyszülők mennének??
2009. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen az influenzától féltem:( Nem vok influenza parás de azért 1 vonaton sokan ülnek:(Sajnos a nagyszülök nem tudnak jönni a mama cukor beteg és elég nehézkesen jár a tata a 3. agyvérzésén van túl és még ott a dédi is aki nyolcvanakárhány éves szal ö se jönne.Senkit nem tudunk megkérni se h jöjjenek értünk sajna:(Akinek van kocsija annak is olyan kocsija van h én nem mernék bele ülni:( Másnak még autója sincs és nekünk sincs.
2009. dec. 6. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Értem. Ebben az esetben én az idei karácsonyt otthon tölteném a helyetekben. Végül is teljesen érthető, hogy egy 5 hónapos picivel nem vállalkoztok 400 km-es vonatútra, mikor ráadásul be sincs oltva, és tényleg itt az influenza...


Ráadásul ez lesz az első közös karácsonyotok a babával...

2009. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék. Nem biztos, hogy megéri. Szerintem megértik a nagyszülők, ebben a helyzetben meg kell, hogy értsék. Talán később, pár hónap múlva, mikor lemegy az influenza, nagyobb lesz a baba és elcsitul a karácsonyi láz. Nagyon zsúfoltak ilyenkor a vonatok, és ő ehhez nagyon pici. Szerintem maradjatok szépen otthon a meghitt családi körben.

Jó döntést és boldog ünnepeket kívánok!

2009. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na igen ám de a párom is és a nagyszülök is és az ottani barátok is alig várják h haza menjünk.Én pedig sajnos nem akarom elrontani a karácsonyukat viszont féltem a picurt és nem tudom h óvjam meg h bármit elkapjon.Asszem beoltatom magam hátha átmegy a tejen és nem lesz gond....Olyan rossz ez mert 1 részt gonosznak érzem magam mert nem akarok menni másrészröl 1 kicsit felelötlennek amiért kiteszem ennek a kislányt de a párom nem értené meg h mért nem láthatja a szüleit.Arról nem beszélve h ha nem megyünk enni se tudunk az ünnepekkor mind1 hosszú de a lényeg h most nagyon félek....
2009. dec. 6. 22:42
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22:40-es neked is kellemes ünnepeket.
2009. dec. 6. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetőség szerint olyan vonattal menjetek, amin nem lesz tömeg (időben induljatok el, ne karácsony előtt két nappal). Megértem, ha a fentiek miatt menni akartok... ámbár a kislány még túl pici ehhez szerintem, főleg télen, hidegben... Mit csinálsz vele, ha sír a vonaton?
2009. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondjuk mi nem szoktunk vonatozni, de átgondolandó. Ha sír akkor megnyugtatja.
2009. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!