Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon keveset eszik a kislány...

Nagyon keveset eszik a kislányom? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Szóval a kislányom 9,5 hónapos,és kb.így néz ki egy napunk:

-Reggel 7 körül anyatej

-10 körül velem eszik,általában krémtúró gyümivel,vagy kenyér+gyümi,ami van itthon.

-13 körül főzelék,vagy leves(sok zöldséggel)

-16 körül uzsizik ált.tejpép+gyümi,

-18:30 körül vacsizik velünk.

-20 körül pedig fürdés,aztán még egy kis szopi.

Sajnos még kel éjszaka szopizni,nem tudom róla sehogy sem "lebeszélni". Ha nagyon fogzik akkor még mindig 3-4 óránként kel.Pedig azért ha jól tudom ezt már el kellett volna hagynia.:(

Szóval szerintetek eleget eszik a lányom?Azt elfelejtettem írni hogy a főziből meg a hasonlókból kb.170-220ml között eszik meg...


2012. jan. 19. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális mennyiséget eszik.

Az enyém 1 éves, és ő is kb. ennyiket eszik, de éjjel már nem kel fel.

Anyatejed mennyi van még? Nem lehet, hogy az már nem elég neki? Nálunk úgy volt, hogy reggel és este is kapott tápszert + cicit is.

2012. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Szerintem már nagyon kevés lehet a tejem,és ezt néha ő is a tudtomra adja.:)Nagyon nem bánnám ha már elmenne végleg,mert ha olyan napja van a lánynak akkor harap,ami nem tartozik a kellemes kategóriába...Esetleg ötleteket várnék arra is hogy hogyan tudnám leszoktatni legalább az éjszakai szopiról.
2012. jan. 19. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó így. Próbálj este fürdés után a szopi mellé egy kis tápszert is adni, éjjel meg csak teát, vizet.
2012. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!