Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, nagyon keveset eszik 8,5 hónapos kislányom, csak szopizna, viszont tejem alig van?

Figyelt kérdés

Tápszert, tejpépet nem eszi meg. A főzelékek sem nagyon kellenek neki, a gyümölcsöt azt szívesen eszi.

Ilyen válogatós lesz? Pedig minden nap készítek neki főzeléket, hátha....és úgy elszomorít,hogy nem kell neki:-(


2011. márc. 24. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A babák általában megszoknak egy ízt és csak azt szeretnék enni, mert nem szeretik a változatosságot. Próbáld meg azt, hogy azt az ízt amit szeret, belekevered a főzelékbe. Mondjuk ha almát eszik, akkor tegyél bele almát, először sokat, aztán egyre kevesebbet és meg fogja szokni az új ízt. Nálunk is így volt, mondjuk én külön lereszeltem neki az almát és a főzelékes kanál végét belenyomtam, hogy amikor bekapja akkor alma íze legyen, de így megszokta a többi ízt is, most már rendesen eszik mindent, nem kell trükközni.
2011. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Megpróbálkozom akkor így is, remélem hamarosan az én lányom is szeretni fogja a főzelékeket :-)
2011. márc. 24. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!