Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok az AlgoflexBabyt...

Próbáltátok az AlgoflexBabyt fogzáskor? Bevált?

Figyelt kérdés
Nurofen, Panadol, homeós bogyók (Osanit, Chamomylla), Dentinox, Dologel, rágókák sajnos SEMMIT nem használnak, a Cataflamot csakl egyéves kor után javasolják, viszont kellene valami, mert ma éjjel semennyit sem sikerült aludnom, 10,5 hós babómnak is csak keveset. Ha más ötlet van, írjátok azt is!
2012. jan. 19. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ez pont olyan erős gyógyszer mint a panadol meg a nurofen. ha ezek nem használnak, szerintem az se fog. akkor már germicid. mondjuk én fogzásra nem adtam ennyire erős gyógyszert, cataflam meg eszembe se jutna :S de taán nekünk szerencsénk volt :)


vibrocul próbáltátok? textil pelussal dörzsölgetted? hűtős rágóka?

2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dörzsölgetni nem engedi, akkor visít, hűtőrágóka nem kell neki. Vib. kúpot nem próbáltam, de két ismerős kismama lebeszélt róla, szerintük semmit nem ér, sőt.. Valakinek bejött közületek?

Kéne találnom valamit, mert nagyon szeved. Az első gyerekem foganként egy-két órát üvöltött, de ez a picur napokig-hetekig kínlódik.:(

2012. jan. 19. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ben-u-ron szirup, nekünk csak ez vált be, 532 ft egy üveggel és működik.
2012. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Ti próbáltátok a Panadolt is? Mert ugyanúgy paracetamol a hatóanyaga... Vagy ebben más is van?
2012. jan. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!