Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kész tápszert nem itta meg a...

Krisztina27 kérdése:

Kész tápszert nem itta meg a fiam, ha felébred egy óra múlva oda lehet adni, vagy frisset kell készíteni és ezt kiönteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

1 óra még nem a világvége.

nekem is volt olyan, hogy a lányom olyan hulla fáradt volt, hogy fürdés után üvöltött, mert aludni akart. Kb. 50 perc után felkelt, mert rájött, hogy éhes. Odaadtam neki azt, amit fürdés után elkészítettem.

Semmi baja nem lett, él még.

2012. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt már nekem is ilyen. (Azért kóstold meg előtte.)
2012. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor betettem a hűtöbe és amikor felébredt meglangyositottam. Soha semmi baja nem volt, még 2-3 ora elteltével sem. Pláne mikor a Heim Pál kórházban már délelött betették a hutöbe az esti tápit!, na onnantol nyuodt szivvel adtam a néhány orás ujra langyosiott tápit.
2012. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm nektek.
2012. jan. 19. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a kész tápszert 2órán belül kell felhasználni. ha nem issza meg akkor cica:D
2012. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!