Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk magunkkal babaúszá...

Mit vigyünk magunkkal babaúszásra a babának?

Figyelt kérdés
Törölköző, úszópelenka, fürdőbugyi, fürdetőkrém. Kell még valami? A haját meg kell utána szárítani, vagy csak rakjak rá sapkát?
2012. jan. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úszósapkát is kértek. Nem árt esetleg testápoló a klóros víz miatt. A haját szárítsd meg, hisz sapkában is megfázik vizes hajjal.
2012. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babaolajat. Nagyon sok babának ott véget ér az úszás, hogy fájni kezd a füle a "koszos" víztől. Fültisztító pálcikával fel kell itatni az olajból, és a fül nyílását jól bekenni vele. Így a víz ki fog folyni belőle, és nem fog fájni/begyulladni neki. Mi is így csináljuk, 3 hónap alatt még nem volt gond a fülével. :)
2012. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viszek neki mindig innivalót. A cumis babáknak szoktak vinni cumit (a lányom nem cumizik), mert néha eltörik a mécses, és akkor jól jön megnyugtatásnak.

És én meg szoktam szárítani a haját, különben megfázik, hiába adsz rá sapit.

2012. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Disi ***** válasza:
Nekem tápis a babám, úgyhogy azt mindig viszek neki. Arról nem beszélve, hogy délelőtt elég keveset szokott enni, úgyhogy ilyenkorra mindig nagyon megéhezik. Vizet is külön cumiban, azt a medence szélére le szoktam rakni, hogy meg tudjam kínálni ha szomjas. Amúgy egy játékot szoktunk még neki levinni. Az én babómnak hosszú haja van, de mire felöltözünk addigra már meg szokott száradni a haja.
2012. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!