Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos hozzátáplált babák...

6 hónapos hozzátáplált babák anyukái. Van olyan közöttetek, akinek szerintetek keveset/kevésszer eszik a babája? Mikor és mennyit eszik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 17:33
1 2
 11/12 Disi ***** válasza:
Hát kedves kérdező, nem akarom elkiabálni (gyorsan le is kopogom) de már 2 éjszakát átaludtunk úgy, hogy csak egyszer sírt fel, de gyorsan vissza is aludt és az étvágya is visszatért. Tegnap már evett egy kis tejpépet is. Nem tudom, hogy a nyakláncnak köszönhető-e vagy sem (remélem igen), de kezdünk visszarázódni normál kerékvágásba. Tegnap már megevett egyszerre 170 ml-t is. És elkezdett mászni, szerintem nemsoká meglesz az ülés is :)))) Az én babóm az 5. hónapban mindössze 15 dkg-ot bírt hízni, akkor én is kétségbe estem egy kicsit, tegnap lemértük és másfél hónap alatt hízott 80 dkg-ot, úgyhogy bepótolta.
2012. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Örülök Nektek. Ügyes baba!!! :D Mi még elég messze vagyunk a mászástól. Igaz, még csak most múlt 6 hós. Étvágya továbbra sem változott, elég keveset eszik sajnos. De fogyni nem fogyott hálistennek. Fogacska sincs még. :( Egyébként jól elvan, vidám, nevetgél, eljátszik, nincs vele gond. De ez az evés...vagyis nem evés?!?!
2012. jan. 26. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!