Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarországról Németbe...

Magyarországról Németbe költöznénk, milyen iratok kellenek gyerekeknek? 7hónapos és 3éves gyerkőcnek

Figyelt kérdés

2012. jan. 21. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Születési anyakönyvi kivonat és személyi igazolvány.
2012. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen ezek ahogy az első leírta, plusz jó ha kiváltod az e111-et, mert azzal 3 évig biztosítva van a baba/gyerek, de magadnak is kiválthatod. így ha nem tudjátok rögtön elintézni ott a biztosítás, akkor jól jön az a kártya.

Ja, meg adókártya is nem árt ha van.


Hova költöztök?

2012. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hamburgba de még nagyon a folyamat elején tartunk:)Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 22. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Apa már kint dolgozik,vagy hogy mentek,bocsi nem akarok tolakodó lenni csak az én férjem is megy ki de először ő majd amint lesz biztos hely megyünk mi is.És fogsz dolgozni???Vagy otthon leszel a gyerekekkel??Nyelvet tudod??
2012. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem ment ki,ha minden jól megy februárba megy ki!Hát kell bő 3hónap mire valamiféle házat betud majd rendezni vagy több,ha minden rendben megyünk mi is!Nem beszéljük a nyelvet,a párom kicsit a németet és kicsit az angolt!Én még maradok a kicsikkel otthon aztán én is keresek majd munkát!Remélem mindenre válaszoltam:)
2012. jan. 22. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi hogy írtál,kedves volt tőled!!Szóval egy cipőben járunk ,hisz nálunk is apuka megy ki februárban vagyis reméljük még várjuk az állampolgárságtól a papírokat,majd amint ő is biztos helyet tud megyünk mi is:)))Én sem beszélem a nyelvet de egy darabig én is otthon lennék hisz most 1 évesek az ikreink.Ő viszont tudja a nyelvet és már munkahelye is lenne egy rokon által,nálunk ez már csak egy nagy türelemjáték!!!De remélem már nem sokáig.Minden jót nektek és kívánom hogy találjátok meg kint a biztos alapot mert ez itt Mo-on nem megy!!!Szép napot:))
2012. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!