Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj vagy kell adni a...

Muszáj vagy kell adni a babáknak, gyerekeknek multivitamint, vagy cebiont? Ha kap gyümölcsöt, tejterméket, jó az étvágya, meg a kedve, nem beteges. Adjak igy is, vagy ne? 22 honapos

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jó étvágyúak, föleg a gyömölcsök, zöldségek terén, úgyhogy én nem adok nekik ilyeneket. MOndjuk ha látnám hogy kicsit kezd beteg lenni akkor igen. De így hogy makk egészségesek, szerintem nincs rá szükség
2011. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 hónapos a kisfiam.Nem adok neki vitaminkészítményt csak ha beteg Cebion cseppeket.
2011. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos, nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszik, úgyhogy én nem adok neki. Talán majd kap valami c-vitamint, de ennyi.
2011. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Cebiont adok.
2011. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos a zöldségekben, gyümölcsökben ma már csak töredéke van a vitaminoknak, mint régebben. A napi adaghoz több kilót (!) kellene megenni belőlük...


Én 6 hónapos kora óta komplex multivitamint adok, benne kb 200-500mg C-vitaminnal!

2012. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noncsi0310 ***** válasza:
50%
De jó az utolsó hozzászólást olvasni!!!Én is hasonló adagokat adok!
2017. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!