Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha babám azért...

Mit csináljak, ha babám azért ébred fel éjjel, mert forduláskor a rácsnak forog és addig próbál fordulni míg vagy sikerül neki vagy amíg fel nem ébred?

Figyelt kérdés

Elég sokszor van, hogy felébred ez miatt.

Van amikor csak szopival tudom visszaaltatni, nem cumizik és az ujját sem szopja. Arra meg nem akarom rászoktatni, hogy éjjel is mindig kap anyatejet. 9,5 hós a kislányom, ezért a cumira sem akarom már rászoktatni.

Van ötletetek mit tegyek? Aludjon mellettünk a nagyágyban?


2009. máj. 28. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson a nagyágyba tenni, ha már eddig nem szokott rá. Az én lányom 3 hós korától 2 éves koráig nagy méretű járókában aludt. Helyhiány miatt, mivel a rácsoságy is és a járóka is nem fért volna el a szobájában. Emiatt inkább a járókát választottuk, amiben össze-vissza forgolódhatott és nagyon szerette. Tegnap került át heverőre, hajnal 4-ig aludt, aztán kb 10 percenként kijött, mert élvezte, hogy egyedül is le tud szállni. Remélem leszokik róla.
2009. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha én íram volna a kérdést:))

A nappali alvánál, és az éjszakainál is összevissza keresztbe fordul, utána nem fér, ha nem sikerül neki vissza fordulgatni ébred. Én nem vettem ki az ágyból hanem amikor hallom, hogy nyöszörög és még nem ébredt fel teljesen visszafordítom a helyére. Próbáltam vékony hálózsákot adni rá (mert a vastagban nem forgott, de ahhoz nagyon meleg van) abban is tud forogni. Én nem akarom kivenni az ágyból mert 3 hónapos koráig csak kézben, vagy cicin aludt el, és örülök, hogy sikerült az ágyába szoktatni. Bár én már attól félek, ha feláll az ágyban, hogy tudom majd lefektetni:)) Ja és mi sem cumizunk....

2009. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálunk is ez a helyzet.Sokszor azért kelünk éjszaka mert nem bír megfordulni.Ilyenkor én cicire rakom.Sajnos van hogy én is elalszok és reggel arra kelek hogy ott fekszik mellettem mozdulatlan.Szinte olyankor fel se kell nagyon mikor mellettünk van.

Ez rossz?Vagy már oda szokott???De a kiságyban is el van.

2009. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!