Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted melyik a világ...

Szerinted melyik a világ legpraktikusabb pelenkázótáskája, ami elég nagy is de még elbírható (nem hítizsák típus)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Babymoov


Veri az összes nagy gyártó tatyóját!!!


Nekem ilyen volt 13.000 Ft-ért vettem nem bántam meg.

Most már csak egy forditható üléses sportkocsit használunk, annak van saját táskája.

2012. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk a babkocsival! De ekkora sz... még nem láttam ! Már az első héten elromlott a patentja és ezért nem is tudtam felcsatolni a kocsira ezért mindig bele tettem az aljába! A pakolhatósága is gáz volt ez tényleg csak pelenkázó táska volt...! Ha már bele akartam rakni egy cumis üveget, textil pelust vagy még valami játszókát repedt szét...! Ekkor jött egy szuper AKCIÓ! A tescó-ban lehetett gyűjteni a fila pontokat :D :D Nem pont pelenkázó táskának van kitalálva de olyan jó magas meg széles és vállra akasztható :D Mivel nekünk fekete a babakocsi, még megy is hozzá! :D
2012. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jöttek be a pelenkázó táskák. Túl nagy méretűek, kényelmetlenek stb. Első gyereknél még próbálkoztunk, aztán elajándékoztuk ami volt.

Egy nejlon zacskó, és be a hátizsákba. Így nem kellett két külön táskát vinnem magammal. (Mert hogy saját személyes dolgaim is mindig voltak).

Mondjuk szerintem az is fontos szempont, hogy mennyit, hova és mivel (autó/babakocsi/BKV) utazol, és mire használod...

2012. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a húgomtól kaptam egy táskát, nagy, és merev az alja, elég sok minden belefér, nagyon jó.

De ez a babymoov iszonyat jól néz ki, következő alkalommal,mikor babás leszek veszek egyet szerintem:)

2012. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én először ikeásat vettem. Nagyon tetszett, mert egyben pelenkázólap is volt ahogy szétnyitottam. Aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem lehet bele pakolni, mert nem fér bele semmi. :(

Végül én is a fila táskánál kötöttem ki, a kozmetikai, merev változatnál. Szeretem mert nem nagy, viszon elfér benne minden ami kell.

2012. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az Avent dobott piacra szerintem egy nagyon jot. Merev az alja, van hozza peluscserelos osszehajthato lap, plussz neylon (nem oldobhato) szutyo, amibe a koszos dolgokat gyujtheted, bar en inkabb abba raktam a tiszta pelusokat. Tobb rekesze is van es vallon viheto. Szerintem nagyon jo, mert en egyben abban vittem az en szemelyes dolgaimat is. Ja, van hozza egy ugyanolyan anyagbol egy cipzaros tarto, amibe pl az iratokat rakhatod. Megnezem a neten, hogy van e rola kep es belinkelem.
2012. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6. valaszolo vagyok. Itt a link:

[link]

Nekunk ilyen volt, csak pirosban

2012. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem nívea táskát. Sok minden volt benne mikor megvettük. (sampon, fürdető stb...) Kimondottan pelenkázó tatyó. Az alját ki lehet cipzározni és ott van pelenkázó alátét. Nekem nagyon bevált. De múltkor láttam az expresszen egy eladót. Én biztos nem vennék több 10000 forintért.
2012. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]


Sok hely van benne. Nagyon praktikus, lehet rögzíteni a babakocsi tolókarjához is.

Mondjuk én akciósan vettem 10.000 Ft-ért.

2012. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem ez az etalon:


[link]


pedig nem PP kocsim van :)

2012. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!