Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne az elsnő növekedési...

Ez lenne az elsnő növekedési ugrás, vagy baj van a tejem mennyiségével/minőségével?

Figyelt kérdés

11 napos a babám.Születése pillanatától ügyesen szopizik,nekem pedig rengeteg tejem volt. Úgy érzetem, már beállt a kereslet-kínálat rendszer, váltott mellből szoptattam (egy alkalommal csak az egyikből).


Erre fel most éjszaka 1,5-2 óránként kért enni, ma napközben is ugyan így, és már nem is elég neki csak az egyik cici, a másikat is oda kell adnom,hogy jóllakjon.


Folytassam így és lesz több tej, vagy gond lehet?


2012. jan. 22. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj semmi gond nincs! Én úgy tudom hogy 3 hét környékén kellene lenni a növekedési ugrásnak, de szerintem erre nincs mit adni. Az én babóm is ilyen kis "falánk" volt(sőt még mindig az)sőt őis leginkább éjszaka kérte sűrűbben a cicit először aztán napközben is. Nincs ezzel gond, akkor lenne okod aggódni, ha nem enne rendesen!

Kitartás!Kb.az első 2hónap lesz ilyen gáz...legalábbis nálunk így volt.

Jó babázást!

2012. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csináld azt, hogy megszoptatod az egyik melledből, és utána kínáld meg a másikkal is. Ha eszik még belőle, akkor valószínűleg a mennyiséggel van baj. Én születése óta 2 mellből szoptatok 1 etetésnél, nekünk bejött. Gondolj bele, hogy ha váltott módszerrel szoptatsz, akkor a másik cicidben addig pang a tej, ugye elég sokáig, ezért szerintem csökkenhetett a mennyisége. (Persze ez nem biztos, ez csak az én véleményem)
2012. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne agódj növekedési ugrás van ilyenkor!Tedd annyiszor cicire ahányszor csak kéri és egy mell után add oda neki a másikat is!Egy pár nap és beáll a tejed mennyisége és a rend is!Fejlődési ugrás a "nagykönyv" szerint 3 hét,6 hét,3 hó,6 hós korban van!
2012. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!