Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol kapható olyan úszógumi...

Hol kapható olyan úszógumi amit a bébi nyaka köré tesznek és így szabadon mozog a bébi a vízben?

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen, mi a tapasztalat.
2012. jan. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
olyanról még nem hallottam hogy a nyaka köré teszik...szerintem nem is létezik ilyen,de ha igen,akkor elnézést.Olyan van,amibe be kell ültetni,és a 2lába lóg bele a vizbe,a kezei pedig az úszógumin vannak,tehát olyan,mintha egy "bugyiba"ülteted.
2012. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van olyan itt van pár videó az előzőnek engem is érdekelne hol lehetne olyat venni.Bocs az offért!

http://www.youtube.com/watch?v=98Iwx7KJqls

2012. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem már de magyarban nem forgalmazzák... Én csak kínai címeket találtam... :(
2012. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem véletlenül nem forgalmazzák Magyarországon....elég rettenetesnek tűnik bocsi...persze mivel nem az én gyerekemet kell beletenni így azért remélem, hogy találsz (már ha eldöntötted, hogy így akarod úsztatni)
2012. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!