Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babának hogy készítsem...

5 hós babának hogy készítsem el a karfiolt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sehogy ennyi idösnek tuti nem adnék karfiolt. én 12 hó elött nem adtam neki. az egyik legpuffasztobb növény.


ennyi idösen még csak krumplit, répát és paszternákot evett. amit még lehet sütötök. ha 4 hósan kezdted nem szabadna még ennyitsem adni.

2012. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még sehogy. K betűsök közé tartozik, fájhat tőle a pocija. Majd 8-9 hónapos kor körül lehet adni, én főzelékbe teszem más zöldségekkel együtt.
2012. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj neki ilyesmit!!!MÉG....

Majd ráérsz 8-10 hónapos kora körül,felfúj!!!!Lesz ordítás :(

2012. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ha nem lehet neki karfiolt adni akkor miért van a bébiételes üvegen karfiol a vagyes főzibe? tisztára összekeverik az embert... :( kezdem unni ezt a hozzátáplálási erezd el a hajamat :(
2012. jan. 22. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Otthoni körülmények között nem tudsz kivonni az ételekből mindent, ami puffadást okozhat. A bébiétel gyártóknak bizonyára nagyobb technikájuk van erre. De mondjuk még így is okozhat hasfájást.


Én sem adtam a lányomnak ilyen korán karfiolt, de még bébiételben sem amúgy. Talán 9-10 hónaposan kapott először olyan bébiételt amiben volt karfiol, magam pedig 1 éves kora után készítettem otthon neki.

2012. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akkor majd apa megeszi :)
2012. jan. 22. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
A bébiételek készítésekor kivonják azokat az összetevőket a bizonyos gyümölcsből,zöldségből,tejtermékekből amik esetleg árthatnak a picinek az adott életkorban.Ezeket az összetevőket te otthon nem tudod kivonni.
2012. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne a bébiételes üvegekről puskázz, hogy mit mikor lehet mert azokat speciális eljárással állítják elő. tölts le egy hozzátáplálási táblázatot és abból lopjál ötleteket, 5 hónapos baba nem bírná megemészteni a karfiolt, borzasztó hasfájás lehet a következménye
2012. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de aranyos hogy apa megeszi:)) Én is mondtam múltkor a férjemnek ( a gyerek nem ette meg a gesztenyés bébiételt, nem ízlett neki) hogy legyen szíves egye már meg :))) Na bocsi ez off volt csak úgy megörültem hogy más is apát "tömi" vele:)) Amúgy szerintem az is lehet hogy az ilyen vegyes főzelék szerű bébiételben van ugyan karfiol de csak nyomokban kb. azért rá kell írni de olyan kis mennyiségben alig okoz hasfájást.

De amúgy azt hiszem tudom melyikről beszélsz és annak az ételnek kinyitva is tök karfiol szaga van...://

2012. jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Apa a konyhamalac nálunk:) Apának azért rántottam a karfiolt, ízlett neki ! :)

Na komolyan, minden táblázat mást és mást ír, minden védőnő mást és mást mond, és azt is sokan mondták hogy ők mennek a boltba és a bébiételekről puskáznak... na de most akkor leszokom erről :)

mégegyszer köszi mindenkinek:)

2012. jan. 23. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!