Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél asztalra szerelhető...

Vennél asztalra szerelhető etetőszéket vagy jobb a hagyományos?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos ülni tudó babának vennék etetőszéket.

2012. jan. 23. 00:33
 1/8 Kerria ***** válasza:

Asztaltól függ.


Mivel mi szétnyitható asztalnál eszünk így én nem vennék. Ha nagy, tömör igazi faasztalunk lenne, akkor talán.


Nekem személy szerint azok tetszenek, amelyik etetőszék is, majd szétszedhető asztallá és székké.

2012. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a hagyományosra szavazok. Az én 2 éves lányomnak asztallá és székké átálakítható van. Én azért nem szavazok az asztalra szerelhetőre, mer szerintem nem tudod sokáig kihasználni. Oké, mát ül a babád, beleteszed, dehogy ahogy nő a súlya, egyrerosszabb lesz. Én a 2 éves, 13-14 kg-os gyerekemet már nem tenném olyanba. Tehát ha most az asztalra szerelhető mellett maradsz, akkor kb 1 év múlva ígyis-úgyis venned kell majd egy hagyományos etetőszéket is,mert a babádnak már nem lesz kényelmes, és a súlyát se nagyon fogja megbírni. 3 éves korukig simán etetőszékben esznek. Képzelj el egy 3 évest az asztalra szerelhetőben.
2012. jan. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagyományost vegyél, ami szétszerelhető asztallá és székké!!!


Ez hosszú évekig jól használható majd, sőt a szobájában is, ha rajzolgatni akar és már járni fog tudni...


Az sem mellékes, hogy a saját kis asztalkáján pacsálja majd az ételét, nem pedig a közös ebédlőasztalon, vagy az asztal abroszát huzigálja majd...

2012. jan. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyományost mindenképpen. Nem bízom az asztalra szerelhetőkben, kisebbek is, hogy tenném bele pl. a háromévesemet? Neki is muszáj még a magasabb szék, nem éri fel másként az asztalt. Nekünk is szétszerelhetős van a nagyobbnak (a kicsinek kaptunk egy L.Rossit), leszedtem a tálcáját, így tulajdonképpen egy magasabb szék, belemászik egyedül, de legalább az asztalt is föléri.

Kisasztallá-székké alakítva pedig remek gyurmázáshoz, rajzoláshoz, stb.

2012. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves kisfiam asztalra szerelhetőben eszik, 10,5 kg. Mi kaptuk kölcsön, de megszerettem. Pl. tök jó, hogy nem tud fölállni benne, ott is hagyhatom kis időre. Plusz utazáshoz is jó. Kis helyet foglal a lakásban, könnyen mozgatható, egy mozdulattal leszedhető, ha vendégek jönnek este. De mi is venni fogunk majd egy fa széket, ilyen típust: [link]
2012. jan. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van rendes és asztalra szerelhető is. Mindkettőt használjuk, és mindkettőt szeretjük.
2012. jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a rossz az asztalra szerelhetőben, hogy nincs hova hátradőlnie benne. Én a hagyományosra szavazok.
2012. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem a Vaterán székre szerelhető hordozható etetőszéket, tálcája is van, nem foglal helyet, asztal alá is be lehet tolni. Nekünk nagyon bevált. A dönthetőt pedig eladtam, mert túl sok helyet foglalt.
2012. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!