Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-funkciós, vagy travel-system...

2-funkciós, vagy travel-systemes babakocsi jobb?

Figyelt kérdés

Nézegettünk ma kocsikat, de nem tudom eldönteni melyik lehet jobb, ha cserélhetők a "feltétek", vagy ha egyben van az egész és a tolókart fordítom át.

BKV-nál számít ez?

Azt sem tudom, kivennénk-e a kocsiból a feltétet, mármint, hogy lenne-e ilyen helyzet, hiszen hol hagynám a vázat?


Hordozó amúgy sem kellene, nincs kocsink, de BKV-ra fel kellene cipelni, ezért a súly sem mindegy.


2012. jan. 22. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a ti esetetekben a kétfunkciós jobb.
2012. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk travel-system van és igen csak bonyolut és nehéz technika,BKVra fel sem tudnék vele szállni.Ezért én most cserélem le 2funkciósra.
2012. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ti esetetekben a 2funkciós. Travel system akkor jó, ha sokat utaztok kocsival. BKV még a legkönnyebb babakocsival sem móka és kacagás :( A régi buszokon pl nagyon meredek és magas a lépcső, én olyannal nem is tudok menni (nem elég hosszú a kezem meg a lábam a mutatványhoz :))), meg arra nem alapozhatok, hogy majd vki (vadidegen) segít. Villamosra csak Combino-ra tudunk felszállni. Érdekes kaland, de ha olyan kocsit sikerül találnod, amin jól lehet fogást találni, és nem foglal önmagában nagy helyet, és minél könnyebb, akkor nagyon sokat segíthetsz magadnak!
2012. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-funciós. Valami 10 kg körüli, vagy annál könnyebb lenne jó, ha BKV-zol.
2012. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hordozó nem kell, akkor ne legyen travel systemes. A két funkciósak meg általában nehezek ahhoz, hogy ha BKV-zni akarsz. Én többfunkciósat vennék, hordozó nélkül (sportrész+mózes). Nekünk pl. Peg Perego Pliko P3 van hordozóval együtt, de ha megveszed a sportkocsit, tudsz hozzá venni Navetta mózest külön. Így újszülött kortól tudod használni, akár végig. Bár azért lehet, hogy hordozót is kéne vennetek - legalább valami olcsó fajtát -, mert ha pl. ismerős visz titeket kocsival, azért jó, ha biztonságban van a gyerek.

Kicsit off:

Én BKV-zni egyszer próbáltam babakocsival, de nagyon macera volt. Én arra inkább ajánlanám a hordozást (mei tai, kendő), azzal sokkal egyszerűbb (nem kell a babakocsit le/felcipelni az aluljáróba, buszra, villamosra - ahová lehet, hogy fel se férsz a babakocsival együtt, figyelni, hogy ne tarolj el senkit a babakocsival stb).

[link]

2012. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!