Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes etetőszéket...

Mikor érdemes etetőszéket venni a babának, és melyik fajta a jobb?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt a kislányom, és már hozzátáplálunk.Tudom, hogy van több pozíció, amibe dönthető az etetőszék, és azt gondoltam megvesszük a névnapjára, hogy értelmes dolgot vegyünk.De a védőnő szerint még felesleges addig, amíg nem ül a baba.( 8-9 hónapos kor)És ha még nem ül, akkor ne erőltessük.Igaz ez?Árthat, ha mondjuk félig ülve van benne a gyerkőc?Csak mert olyan jó lenne, ha pl. ő is ott lehetne velünk, és nézelődhetne, amikor ebédelünk stb.
2011. febr. 25. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 4 hónaposan vettem neki és azóta használjuk,persze döntve!Kb.olyan szögben van mint a bébihordóban.És nem bántam meg hogy ilyet vettem,mert még most sem tud ülni 8 hónapos!Jól tudom takarítani és ott van velünk a konyhában az asztalnál és az olyan jó!


[link]


Ilyenünk van!

2011. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megy a minden napos hozzátáplálás, akkor nyugodtan.

Fontos szempont legyen, hogy amíg nem tud ülni, dönthető legyen a támlája. Minél kevesebb a szivacs, és a varrás rajta, annál kevesebbet kell majd minden nap törölgetni a redőkből a kaját. (Ne félj a fapadosoktól!) A magassága legyen állítható, hogy minél hamarabb a saját asztalotokhoz tudjátok ültetni, és veletek együtt egyen. Ajánlom az 5 pontos biztonsági övet, mert amikor megtanultak felállni, szeretne majd meglépni gyorsan.

2011. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz amit a védönö mondott, de ahogy sok ezer kismama ülteti, neked kell eldöntened.


Elvileg amíg magától oldal helyzetben nem ül fel, addig tilos ültetni.


Èn betartom és nem is. nekünk van egy pihenö székünk amiben majdnem teljesen fekszik de még sem, elég jól kilát belöle, én abba etetem.


Az egyetlen amit találtam a Chicconak a polly magic etetöszéke, ebbe már újszülött kortól bele lehet tenni, mert majdnem teljesen dönthetö. amiért jó hogy magasága is emelhetö. ja és a stokke székeknek is van újszülött betét, amiben míg ülni nem tud lehet tenni, mint egy tojásban.


de döntsd el, itt sokan fogják írni, hogy ök bizony ültetik. ami igaz hogy a gyerek gerincének nem a legjobb, de soha nem fogod megtudni hogy ez miatt lesz-e hátfájos vagy más baja vagy esetleg más miatt.

2011. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Peg Perego Prima Pappa-nk volt. Annyira dönthető, mint mikor a bébihordozóban "ül". 4-5 hónapos korától használtuk, amíg főztem. Imádta, nézegetett, gagyogott, játszott és olykor el is aludt közben.

Szerintem ezek a típusok nem ártanak neki.

2011. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia a csajszim 6 hónapos és most már muszáj volt venni neki etetőszéket mert az ölemben csak küzdött. Mi chicco-t vettünk nagyon jó. Állítható a háttámla, gurulós ami praktikus, nagy a tálcája én csak jókat mondhatok róla. Használtan vettük igaz, de kaptunk rá egy vadi új vízhatlan huzatot.
2011. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!
2011. febr. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!